Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


” A to je kao zensko????? [smiley9]

Bit će predsjednica
[smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Vi špekulanti jedni , skroz ste prolupali. Tema je korekcija. Otrijeznit ću ja vas sa porezom. Uvest ću vam i porez na hladnjak , a posebnu pretplatu na gledanje u hladnjak.

Nego mi smo na Apox-ovoj temi. Sada kada je njegovo vrijeme niti mu traga niti glasa. Da nije promijenio nick? Fale mi izrazi tipa: “SUTRA SKRGUT ZUBI – REZI I BJEZI”. Ej, fakat mi fali. [smiley10]

skype - ivek1234


Vi špekulanti jedni , skroz ste prolupali. Tema je korekcija. Otrijeznit ću ja vas sa porezom. Uvest ću vam i porez na hladnjak , a posebnu pretplatu na gledanje u hladnjak.

…a može odbitak od poreza za nas na dijeti?…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

darko09:

Vi špekulanti jedni , skroz ste prolupali. Tema je korekcija. Otrijeznit ću ja vas sa porezom. Uvest ću vam i porez na hladnjak , a posebnu pretplatu na gledanje u hladnjak.

…a može odbitak od poreza za nas na dijeti?…[smiley2]

Ti ćeš plaćati samo pretplatu na gledanje.


Vi špekulanti jedni , skroz ste prolupali. Tema je korekcija. Otrijeznit ću ja vas sa porezom. Uvest ću vam i porez na hladnjak , a posebnu pretplatu na gledanje u hladnjak.

Kad zavlada glad ne pita se za cijenu
[smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


SLK: ” Najzamljiviji mi je od žena bio susret sa Milankom. Žena nije toliko zgodna, ali je simpatična i kao pojava, nekako – zrači. ” Radioaktivna? Hodajuci Cernobil? Nego da se vratim na temu – ovo bi moglo potrajati duze nego sto smo spremni priznati…. [smiley7]

proziran si ko staklo nije ni cudo da te karla uhvatila[smiley2] svi znamo da si u lovi, kupuj i gotovo , neces kasnije stić


Kad zavlada glad ne pita se za cijenu
[smiley2]

Sada zvucis kao Jurcicev klon. To je njegov program. [smiley5]

skype - ivek1234

A da vas jedna ovakova ohladi…[smiley2]


Nego mi smo na Apox-ovoj temi. Sada kada je njegovo vrijeme niti mu traga niti glasa. Da nije promijenio nick? Fale mi izrazi tipa: “SUTRA SKRGUT ZUBI – REZI I BJEZI”. Ej, fakat mi fali. [smiley10]

Baš sam htio reći da sad kad ga čovjek najviše treba, sad ga nema.
U ovim teškim trenucima jedino bi on mogao dignuti moral sa svojim poetskim izričajem.
Njegova najjača provala je bila na temi Vis kad je rekao da na kupnji još ima jedan nalog na 135,
a onda Jazovka.
[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

za ejpox-a

slažem se u potpunosti kolega sa svime ali šta napraviti,

odreći se tih ljudi. pa moraš im osigurati minimalnu egzistenciju.
to činiš najvećim dijelom pomoću poreza.

a porezna obveza mora vrijediti jednako za sve i samo sam to htio konstatirati.

s poštovanjem


ivek123: ” Nego mi smo na Apox-ovoj temi. Sada kada je njegovo vrijeme niti mu traga niti glasa. Da nije promijenio nick? Fale mi izrazi tipa: “SUTRA SKRGUT ZUBI – REZI I BJEZI”. Ej, fakat mi fali. [smiley10] ” Baš sam htio reći da sad kad ga čovjek najviše treba, sad ga nema. U ovim teškim trenucima jedino bi on mogao dignuti moral sa svojim poetskim izričajem. Njegova najjača provala je bila na temi Vis kad je rekao da na kupnji još ima jedan nalog na 135, a onda Jazovka. [smiley2]

Izgleda da je deložiran sa ostalom svojom hrpom multinickova..[smiley7]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close