Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hehe, sve bum vas tužil[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Plavi ne smije komentirati van granica…sigurno mu žena čita forum… …e pa pozdrav gospođo…[smiley2][smiley2][smiley2]

Biti će sutra u novinama “Nepoznata žena napala Mirjanu Hrgu”
[smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Najzamljiviji mi je od žena bio susret sa Milankom. Žena nije toliko zgodna, ali je simpatična i kao pojava, nekako – zrači.

Radioaktivna? Hodajuci Cernobil?

Nego da se vratim na temu – ovo bi moglo potrajati duze nego sto smo spremni priznati…. [smiley7]

skype - ivek1234

Traje već 3 i pol mjeseca [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Asko: ” Plavi ne smije komentirati van granica…sigurno mu žena čita forum… …e pa pozdrav gospođo…[smiley2][smiley2][smiley2] ” Biti će sutra u novinama “Nepoznata žena napala Mirjanu Hrgu” [smiley2]

E pa neće, zna ona da je meni Mirjana simpatična , kao i ja da je njoj R.Đir.
Mi nemamo tajni, osim što ne referiram sve oko dionica.
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Biti će sutra u novinama “Nepoznata žena napala Mirjanu Hrgu”
[smiley2]


..ili ovo…” Mirjana Hrga završila na hitnoj sa Plavim modricama od nepoznate žene u Plavom…”[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


..ili ovo…” Mirjana Hrga završila na hitnoj sa Plavim modricama od nepoznate žene u Plavom…”[smiley2][smiley2][smiley2]

Nego Asko, sada smo 1:1. Evo IGH opet na 11600 a biti ce i nize kako stvari stoje…

skype - ivek1234


Radioaktivna? Hodajuci Cernobil?

Ne, mislim da je Channel. [smiley1]

U svakom slučaju je bolja od Jace Suzane Vlaisavljević.

No respect


Traje već 3 i pol mjeseca [smiley2]

Ja bi potpisao da traje jos toliko…. Samo da nije dulje.

skype - ivek1234


U svakom slučaju je bolja od Jace Suzane Vlaisavljević.

A to je kao zensko????? [smiley9]

skype - ivek1234


Što se tiče onih koji nemaju. Bit ću malo grub i prema njima i reći da puno takvih ljudi se ne želi sagnut da pokupi novac koji im leži na putu. Zašto to govorim, pa zato jer mislim da kod puno ljudi nedostaje samoinicijative i želje da nešto urade i zarade a time i uštede. Kako sam ja (roditelji, otac i majka) mogao uštedjeti svojih prvih 10000,00 kn uloženih u dionice prije deset godina od očeve mirovine koja bi sad iznosila cca 1900-2000 kn. To se moglo ali tako da sam ja sva ljeta provodio radno a nisam se izležavao na plaži a kao tek dipl.ing. dok nisam našao posao otišao sam radit na ribarski brod. Jednostavno neki su preponosni za tako nešto i takve ne treba žalit.

Lijepo rečeno.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Asko: ” ..ili ovo…” Mirjana Hrga završila na hitnoj sa Plavim modricama od nepoznate žene u Plavom…”[smiley2][smiley2][smiley2] ” Nego Asko, sada smo 1:1. Evo IGH opet na 11600 a biti ce i nize kako stvari stoje…

bit ce bojimse da da i lupam se poglavi kaj nisam slušo frenda koji mi je govorio na 13 200 odi van.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close