Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Saša Sušec, ma daaajj!!!!????[smiley7]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Tako je. I kad sam sit volim pogledat šta ima u hladnjaku.

“Ako sam na dijeti, smijem pogledat menu.”

No respect


Tako je. I kad sam sit volim pogledat šta ima u hladnjaku.

Tako je, bitno da ništa ne diraš iz hladnjaka dok si sit.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

neki ljudi(sve veći broj) nije u situaciji kao inv./špek. na trž. kapitala i bore se za egzistenciju.
njima pomaže drž preljevajuči od onih koji imaju onima koji nemaju.

Zašto misliš da mi mali investitori nebi jednog dama mogli postati veliki i ne odlučimo se novcem koji ostvarimo na burzi otvorit svoju firmu i zaposlit one koji su bez posla i koji žele raditi.

Velikima i bogatima nije potrebno špekulirati i oni svoje investicije sigurno drže dugoročno pa i duže od 5 godina koliko je Jurčić predvidio kao granicu za špekulantski kapital a mi sitni moramo se boriti da čim više i brže oplodimo kapital. Taj porez će u biti najviše pogoditi srednje i male investitore kojih ima i najviše a time će se smanjit šansa da i ti jednog dana otvore nešto samostalno.

Što se tiče onih koji nemaju. Bit ću malo grub i prema njima i reći da puno takvih ljudi se ne želi sagnut da pokupi novac koji im leži na putu.

Zašto to govorim, pa zato jer mislim da kod puno ljudi nedostaje samoinicijative i želje da nešto urade i zarade a time i uštede.
Kako sam ja (roditelji, otac i majka) mogao uštedjeti svojih prvih 10000,00 kn uloženih u dionice prije deset godina od očeve mirovine koja bi sad iznosila cca 1900-2000 kn. To se moglo ali tako da sam ja sva ljeta provodio radno a nisam se izležavao na plaži a kao tek dipl.ing. dok nisam našao posao otišao sam radit na ribarski brod. Jednostavno neki su preponosni za tako nešto i takve ne treba žalit.

A ja se nadam da ću jednog dana imat svoju firmu a tad ću i ulagat dugoročno i neće mi biti potrebno špekuliranje.

Pozdrav.


Tako je, bitno da ništa ne diraš iz hladnjaka dok si sit.

Nego pričekaš dok ogladniš 🙂

Da se vratim na temu: Nema naznakne popuštanja. Attenzion attenzion eine grosse korekzion

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


plavi: ” Tako je, bitno da ništa ne diraš iz hladnjaka dok si sit. ” Nego pričekaš dok ogladniš 🙂 Da se vratim na temu: Nema naznakne popuštanja. Attenzion attenzion eine grosse korekzion

DA, nego da replayam SLK-u, dijeta nije zdrava, bitno je umjereno posječivati frižider i sve Ok.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


milanović: “neki ljudi(sve veći broj) nije u situaciji kao inv./špek. na trž. kapitala i bore se za egzistenciju. njima pomaže drž preljevajuči od onih koji imaju onima koji nemaju.” Zašto misliš da mi mali investitori nebi jednog dama mogli postati veliki i ne odlučimo se novcem koji ostvarimo na burzi otvorit svoju firmu i zaposlit one koji su bez posla i koji žele raditi. Velikima i bogatima nije potrebno špekulirati i oni svoje investicije sigurno drže dugoročno pa i duže od 5 godina koliko je Jurčić predvidio kao granicu za špekulantski kapital a mi sitni moramo se boriti da čim više i brže oplodimo kapital. Taj porez će u biti najviše pogoditi srednje i male investitore kojih ima i najviše a time će se smanjit šansa da i ti jednog dana otvore nešto samostalno. Što se tiče onih koji nemaju. Bit ću malo grub i prema njima i reći da puno takvih ljudi se ne želi sagnut da pokupi novac koji im leži na putu. Zašto to govorim, pa zato jer mislim da kod puno ljudi nedostaje samoinicijative i želje da nešto urade i zarade a time i uštede. Kako sam ja (roditelji, otac i majka) mogao uštedjeti svojih prvih 10000,00 kn uloženih u dionice prije deset godina od očeve mirovine koja bi sad iznosila cca 1900-2000 kn. To se moglo ali tako da sam ja sva ljeta provodio radno a nisam se izležavao na plaži a kao tek dipl.ing. dok nisam našao posao otišao sam radit na ribarski brod. Jednostavno neki su preponosni za tako nešto i takve ne treba žalit. A ja se nadam da ću jednog dana imat svoju firmu a tad ću i ulagat dugoročno i neće mi biti potrebno špekuliranje. Pozdrav.

ja nikada u zivotu nisam nista radio i necu
[smiley1] nikad stalan posao, nikad stalna žena[smiley1][smiley2]


nego da replayam SLK-u, dijeta nije zdrava, bitno je umjereno posječivati frižider i sve Ok.

Al da niko ne zna da jedeš

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

DA, nego da replayam SLK-u, dijeta nije zdrava, bitno je umjereno posječivati frižider i sve Ok.


Pa makar i tuđi…[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Svi znaju da je u tuđem hladnjaku bolja hrana [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Svi znaju da je u tuđem hladnjaku bolja hrana [smiley2]

…ili je barem malo ukusnija…makar taj jedan put…[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Plavi ne smije komentirati van granica…sigurno mu žena čita forum…

…e pa pozdrav gospođo…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close