Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najzamljiviji mi je od žena bio susret sa Milankom. Žena nije toliko zgodna, ali je simpatična i kao pojava, nekako – zrači.

No respect

Stankovic [smiley2]?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Mirjana Hrga , ako da možemo na kavu?

Nemoj da ti Saša Sušec ovo vidi

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Pa šta ste svi napali na novinare a ne političare?

No respect


plavi:

Mirjana Hrga , ako da možemo na kavu? ”

Nemoj da ti Saša Sušec ovo vidi

Nisu skupa.

No respect


Najzamljiviji mi je od žena bio susret sa Milankom. Žena nije toliko zgodna, ali je simpatična i kao pojava, nekako – zrači.

A to obično tako bude nakon službenih posjeta Ukrajini…..

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


” Nisu skupa.

Ozbiljno? Evo prilike za Plavog… kad Mirjana vidi kako naš kolega ima dobar ten mislim da neće odoljeti
[smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Conan O’B: ” plavi: ” Mirjana Hrga , ako da možemo na kavu? ” Nemoj da ti Saša Sušec ovo
vidi ” Nisu skupa.

Evo vidiš.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


SLK:

” Nisu skupa. ”
Ozbiljno? Evo prilike za Plavog… kad Mirjana vidi kako naš kolega ima dobar ten mislim da neće odoljeti
[smiley2]

Nek zgasi mobitel u kazalištu.

No respect

Vidim da još niste zaboravili moj mobitel.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ma dobro, ja sam ipak oženjen čovjek , ali bih svakako na kavicu sa M. Hrgom, malo bi popričali, pa što, nema tu ništa loše u tome.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Tako je. I kad sam sit volim pogledat šta ima u hladnjaku.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close