Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…[” Ma šta se vi bojite, ja neću glasati za takve stvari……….[smiley2] A što vi možete napraviti jeste isto da ne glasate za takve pojedince, a ne se bojati.[smiley2] Pozdrav
[/quote]

Slažem se….HDZ-etovce ne volim iz svima znanih razloga. LIjepo su nas “olakšali” 90-tih…Međutim ni za ovog Ljubu neću sigurno glasati….Mislim da se Milanović malo zafrknuo s tim likom. Još kad se uzme u obzir da Banditos šuruje s HDZ-etom….Sad ti znaj za koga glasati….A da mi forumaši osnujemo svoju stranku? Mislim da smo puno inteligentniji i sposobniji od ovih spodoba koje se prešetavaju po saboru i gradu…[smiley2]

Snažan rast hrvatskog gospodarstva

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Po stanju K/P na većini dionica dade se primijetiti kako kupnje jednostavno nema ni za lijek

Povucite i prodaju… pa ćemo lijepo stagnirati..[smiley2]


Ma šta vam je, kakav porez na transakciju.

Ne postoji špekulativni kapital. Postoje samo špekulativne transakcije. Jurčić je jasno poručio uvođenje nadzora i oporezivanje dobiti od svake pojedinačne transakcije, vrijeme “ulaganja” je za njega jedini kriterij prepoznavanja špekulacije. Ako nije tako mislio, neka već jednom razjasni što misli. Za mene je on neozbiljan čovjek sve dok istupa o tako značajnim stvarima na tako lakrdijaški način. Neka pripremi dokument od nekoliko stranica, da shvatimo što misli.

“Naša će politika biti: manje moliti Europu da nas primi, a više raditi u Hrvatskoj da bismo imali što bolju pregovaračku poziciju”, piše Jurčić. (Glas Istre)
“Hrvatska nije ovisna o ulasku u Europsku uniju”, upozorava predsjednik Središnjeg odbora HNS-a Radimir Čačić. (Glas Istre)
“Zna se tko je činio zločine. Rane su još svježe. Ne treba stvarati neugodu hrvatskim građanima.”, Jurčić: Ne srpskom kapitalu u Hrvatskoj (Večernji list)
“Pojednostavljeno, ako građanin kupi vrijednosni papir i prodaje ga, recimo, u roku od godine i pol dana, to bi se smatralo špekulacijom i oporezivalo bi se, jer investicije u takvom periodu ne znače ništa.” – ustvrdio je profesor s Ekonomskog fakulteta na Sveučilištu u Zagrebu. (Business.hr)
“Hrvatska će uvesti nadzor financijskih tokova kako bi se u svakom trenutku znalo gdje je čiji novac. Nadzirati će se svaka transakcija roba i usluga u Hrvatskoj.” (Glas Istre)
“U Hrvatskoj nema ozbiljnijih investicija osim ako ne investira država.” (Jutarnji list)

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

Saznajte tko je savjetnik Jurčiću ili tko mu sugerira što će reći, pa će vam biti jasne sve njegove do sada izrečene rečenice. Nije teško, samo se treba malo raspitati.

Dobro su počeli predizbornu kampanju…samo neka tako nastave i dobit će 12%…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Zanimalo nas je i hoće li nakon izbora porez na kapitalnu dobit biti važna tema u razgovorima s potencijalnim koalicijskim partnerima?
“To je pitanje koje ćemo Jurčić i ja riješiti za 32 sekunde.” – šaljivo je odgovorio Čačić, pa nešto ozbiljnije dodao: “Ako budemo imali sve konce u svojim rukama, onda svi ulagači mogu biti sigurni da ni na koji način neće biti oštećeni. Da, špekulativna dobit će biti oporezovana, a pravi ulagači će biti oslobođeni poreza. I to sigurno neće biti ovih Jurčićevih 5-6 godine, i ulaganja na 2-3 godine je pravo ulaganje.”

Ne smije biti razlika između špekulativnog i “pravog” ulaganja. Oba imaju cilj zaradu. Špekulativno ulaganje može biti i ulaganje na 2 godine.

nek se vodi evidencija tko je bio na skupstini..
ako ga nema, mora dati ispricnicu od doktora ili od roditelja[smiley2]

nemas ispricnicu dobijes porez

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ne smije biti razlika između špekulativnog i “pravog” ulaganja. Oba imaju cilj zaradu. Špekulativno ulaganje može biti i ulaganje na 2 godine.

Tako je, svako ulaganje na burzi je spekulativno. Samo je razlika u vremenu trajanja. Tko ne zeli spekulirat, neka oroci na banci.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Tako je, svako ulaganje na burzi je spekulativno.

Ulaganje na temelju fundamentalnih pokazatelja nikako nije špekulativno.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Dajte prestanite koristiti Ljubin posprdni izraz “špekulanti” . Po rječniku pojmova iz ekonomije špekulacija je :ŠPEKULACIJA – označava posao koji se zaključuje sa ciljem korištenja povjerljivih informacija u cilju stjecanja velikih dobitaka.
Najveći broj investitiora nema takve informacije i prema tome mi smo pošteni ulagači bez obzira na dužinu ulaganja.

Slažem se da je sve na burzi praktički špekulacija, samo može biti veća ili manja.
Ako nas pogodi nuklearni projektil iz bosne, nikakvi fundamenti ne pomažu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close