Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moze li mi neko objasniti ovo napucavanje prema gore u 15:59.
Na svim dionicama se kupilo po asku par komada ( IGH, KOEI, ERNT, ADRS, INA , DLKV … )
Pokušaj stvaranja pozitivnog trenda ili prevara za naivce prije daljnjeg pada, ili čista slučajnost?
Anyway sa -1,85 na -1,15


Pokušaj stvaranja pozitivnog trenda ili prevara za naivce prije daljnjeg pada, ili čista slučajnost?

Stari, dok se ne razrijesi izborno pitanje imamo veliki upitnik nad glavom. Obzirm na Jurciceve izjave jos se dobro i drzimo.

skype - ivek1234


Moze li mi neko objasniti ovo napucavanje prema gore u 15:59.
Na svim dionicama se kupilo po asku par komada ( IGH, KOEI, ERNT, ADRS, INA , DLKV … )
Pokušaj stvaranja pozitivnog trenda ili prevara za naivce prije daljnjeg pada, ili čista slučajnost?
Anyway sa -1,85 na -1,15

buduci danas vucem pare iz pbz fondova bas si me razveselio

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


buduci danas vucem pare iz pbz fondova bas si me razveselio

Čudi me, kolega, da vi kao iskusni ulagač doprinosite panici. Fondovi igraju racionalno i ništa se dramatično neće promijeniti.

[color=black][/color]

Da ne bi bilo da se samo tresu brda…

Izbore treba dobiti, koalirati, a zakone izglasati…
Naravno nakon IPO-a HT-a broj birača (+ rodbina) dioničara neće biti ni približno zanemariv, a opet dovoljno velik da se čaša prelije protiv udara na standard obitelji koje imaju dioničare…
Također ne zanemariti ni “sugestije” iz inozemstva koje se brinu za ekonomsku stabilnost regije…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Jurčićeva premijerska kampanja povećala politički rizik ulaganja na Zagrebačkoj burzi

http://www.kapital-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=1374

Ovo nije moguce, pa ljudi, dal on zna u kojem smo stoljecu, ko ce za njega glasat, stavrno ima muda…[smiley1]

Ma to će Zoran prije ili kasnije raščistiti. Isto kao i Sanader sa starom gardom. Što prije rastjera stare prdonje, bolje za nas.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Jurčić najavljuje oporezivanje pojedinačnih transakcija po stopi od 20 posto bez mogućnosti prenošenja gubitka, što je izravan udar na likvidnost još uvijek nedovoljno likvidnog domaćeg tržišta kapitala. Ovakav porez ne stvara privlačno okruženje ni za male ulagače ni za izravna inozemna ulaganja.

Katastrofa od čovjeka…[smiley13]

Glasati za bilo koga, samo da nije Jurčić

Hell is Empty and all the Devils are Here


Glasati za bilo koga, samo da nije Jurčić

Mozemo zaboraviti i Cacica koji je poceo dijeliti njegovo misljenje.

skype - ivek1234

Upravo zasigurno gube barem 4-5 glasova u mojoj obitelji, samo radi jednog dioničara među njima…[smiley16]

Načelno podupirem liberalnu politiku, ali ovo nije to!

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Jurčić najavljuje oporezivanje pojedinačnih transakcija po stopi od 20 posto bez mogućnosti prenošenja gubitka, što je izravan udar na likvidnost još uvijek nedovoljno likvidnog domaćeg tržišta kapitala. Ovakav porez ne stvara privlačno okruženje ni za male ulagače ni za izravna inozemna ulaganja.

Bolje i to, nego da ti udje u dohodak, pa ljepo uhvati do 45% + prirez, pa se jos sjete naplatit mirovinsko i zdravstveno na to [smiley16]. Na kraju ces od 100 zaradjenih kuna na burzi dobit 30.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Jer ćemo plaćati porez na gubitak? Nećemo! Pa što se onda bojite?[smiley2]

New Report

Close