Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znanac,
nista to ne znaci, veliki su intervenirali i na asku i bidu, kupovali i prodavali po jednu, dvije, deset dionica u zadnjih 20-ak minuta.
ponedjeljak ce donijet pravu sliku…[smiley10]

hate red


Eto kao što sam rekao. -0.82% Da je ostalo još pola sata završili bi u plusu.

Poštovani kolega,
da je trebalo završit u plusu, krenulo bi pola sata ranije, jer je Europa već davno bila zelena.

Da je bilo još pola sata, opet bi stajalo do pred kraj i onda smanjilo minus.

Nije bilo “zrelo” za plus.

No respect

Ne želim glumit babu vračaru, recite da lažem ili se hvalim, ali jučer sam u razgovoru sa par ljudi govorio da će danas ujutro tržište vjerojatno nastavit prema dole a popodne se odbiti i da će dana završiti sa blagim minusom. Isti scenario je viđen već bezbroj puta i možemo govorit o patternu. Nisam pratio TA za CROBEX ali sigurno se iscrtao BUY signal danas oko podneva.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

jos bi stel nadodat kak se uvijek ovkave stvari dogadjaju u cetvrtak i petak, a znam da moji iz pbz-a onda bas i ne zure davati cijene udjela do utorka, kada uglavnom osvane stanje od ponedjeljka..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ne želim glumit babu vračaru, recite da lažem ili se hvalim, ali jučer sam u razgovoru sa par ljudi govorio da će danas ujutro tržište vjerojatno nastavit prema dole a popodne se odbiti i da će dana završiti sa blagim minusom. Isti scenario je viđen već bezbroj puta i možemo govorit o patternu. Nisam pratio TA za CROBEX ali sigurno se iscrtao BUY signal danas oko podneva.

To je na razini babe vracare IMHO, jer je rast usljedio nakon intervencije americke federalne banke. Ako su neki racunali na to, onda svaka cast. Ako nisu, onda su pogodili slucajno. [smiley2]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

mislim da je conan govorio o nasem trzistu.. koje nije bilo zasuto dolarima danas..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


mislim da je conan govorio o nasem trzistu.. koje nije bilo zasuto dolarima danas..

Ali je reagiralo na promjenu na EU-trzistu vrlo brzo. Ja sa recimo piknuo nesto KOEI kad sam skuzio sto se dogadja [smiley1]. Cisto traderski, nisam mogao odolit.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

FED nema nikakve veze s našim tržištem. Slučajno se poklopilo da smo se korigirali istovremeno kad i europa. Fondovi su htjeli malo ohladit tržište i iskoristili su bilo kakav povod. U ovom slučaju korekciju na zapadu.

Nebrojeno puta je u USA i Europi bila korekcija a kod nas rast tržišta, nešto rijeđe bilo je i obrnutih situacija.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Ali je reagiralo na promjenu na EU-trzistu vrlo brzo. Ja sa recimo piknuo nesto KOEI kad sam skuzio sto se dogadja [smiley1]. Cisto traderski, nisam mogao odolit.

Mislim da je naše tržište reagiralo na to da su neke dionice se nudile po jako NISKIM cijenama a ne na Bena Bernankea i FED

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


FED nema nikakve veze s našim tržištem. Slučajno se poklopilo da smo se korigirali istovremeno kad i europa. Fondovi su htjeli malo ohladit tržište i iskoristili su bilo kakav povod. U ovom slučaju korekciju na zapadu.

Nebrojeno puta je u USA i Europi bila korekcija a kod nas rast tržišta, nešto rijeđe bilo je i obrnutih situacija.

Ne mislim tako, jer je bilo dosta prometa, pogotovo na INA-i. To je znak spekuliranja. Do sada je hrvatska burza reagirala na kinesku krizu, a bogami i na ovu. Nismo mi odvojeni od svijeta.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Pero Perić iz Garešnice nije kupio KORF na 207 zato što je čuo da je Ben Bernanke snizio kamatne stope nego zato što je vidio da je prodaja na 207 kuna a Pero zna da je taj isti KORF prije par dana bio 225 pa mu se eto sad učinio jeftin.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

vrag je taj pero[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close