Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A gle, vidjet cemo sto ce drugi tjedan donijeti; tj. dosta ce se vec znati preko vikenda dok burze miruju iako sam dosta optimist jer su velike stvari u igri a nije toliko truli sustav da rokne kao sto neki predvidjaju.

Uostalom, to nebi trebalo imati veze sa nama toliko iako dobro dodje da se neke stvari malo rasciste i da se vidi sto vrijedi a sto ne sto smo vidjeli ova dva dana..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Odbijanac i kod nas!

Pa naravno kolega…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

plavi:

Odbijanac i kod nas!

Pa naravno kolega…[smiley2][smiley2][smiley2]

danas je bio idealan dan za dobit margin [smiley11]

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]


ALi ovako nešto nisam još vidio , moram priznati, indexi u EU sa minusa od 1-2 % skočili su odjednom na preko 2 i 3 %. FTSE je na + 2,93 %, DAX + 2,29 % , francuzi su na + 3,16 % Belgija + 3,23 % itd. U ponedjeljak mislim da potežemo malo jače prema gore, a do kraja dana se minusi smanjuju kod nas.

Riječi ti se pozlatile.
[smiley2]

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.


danas je bio idealan dan za dobit margin [smiley11]

call?

No respect

Crobex na -1.49%. Stigne se u pola sata to spustiti ispod 1%.

Ako je suditi po EU indexima u ponedjeljak nas čeka poveći rast Crobexa ( tj. povratak na staro )

CROBEX opet ide dublje u minus. rnutno -1,97. Valjda će ponedjeljak biti bolji.

Samo se vi nadajte povratku. Jedino što želite se iskrcati pa zato to govorite. Ovo je kriza koja neće samo tako proći.

ja bi radije odobrenje [smiley2]

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]


CROBEX opet ide dublje u minus. rnutno -1,97. Valjda će ponedjeljak biti bolji.

Neznam di ti gledas, ali na mostichu je -1,34 i smanjuje se


asdfgh123: ” CROBEX opet ide dublje u minus. rnutno -1,97. Valjda će ponedjeljak biti bolji. ” Neznam di ti gledas, ali na mostichu je -1,34 i smanjuje se

-1,97 je bilo u 3:15. Sada se okrenulo. To vidim i ja

Eto kao što sam rekao. -0.82% Da je ostalo još pola sata završili bi u plusu.

New Report

Close