Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Meni se ćini da su mediji malo više počeli pratiti zbivanja na burzama vani, ljudi to malo više čitaju pa se ponašaju u skladu kao sa nećime što ima nekakve logike, a nema.

Meni se čini da oni to moraju pisati,već je izišao tekst : Treba li se čekati gratis dionice od INE i slično. Vjerujem da ćemo se još spustiti dolje,ponajviše jer Vlada želi uspješan IPO i samim time biti će kvalitetniji rast burze paralelno sa IPO-om..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Meni je ovo isto budalasto, pa kakve veze ima naše tržište sa USA tržištem? EU Japan i Amerika, međusobno su isprepleteni, ali mi..? Meni se ćini da su mediji malo više počeli pratiti zbivanja na burzama vani, ljudi to malo više čitaju pa se ponašaju u skladu kao sa nećime što ima nekakve logike, a nema.

Tri stvari zbog kojih se nadam da je ovo prolazno su:
-i svjetska i domaća ekonomija raste i pokazatelji su dobri kako za firme, tako i na makrorazini
-mi ipak ne ovisimo puno o kretanjima vani, ionako nam je izvoz u komi, donekle postoji opasnost za turizam i mali broj izvoznika
-ionako sam očekivao korekciju radi thta, pa i nisam nešto posebno razočaran

Trend is your friend.


TA Crobexa još jednom je potvrdio svoju korist. Početkom 8. mj. Crobex se odbio od gornjeg Bollingera i zaronio prema donjem , uz istovremeni pad RSI ispod 80 i MACD pod 50 , koji je sad presijekao u padu signal.
Donji Bollinger je nešto ispod 4800 , a sad je Crobex 4759,01. Uskoro ćemo saznati da li će se odbiti .

E kolegino moja, drugi puta ti nama najavi ovakvu promjenu, a nemoj pričat povijest, to svi vidimo.

Gleda nas puno TA i Crobexa i drugih stvari, pa nikad neznaš koliko dugo može gornji Boll bit probijen. Pa kreneš u rasprodaju prije reda i ispadneš blesav.

No respect

darko09:

TA Crobexa još jednom je potvrdio svoju korist. Početkom 8. mj. Crobex se odbio od gornjeg Bollingera i zaronio prema donjem , uz istovremeni pad RSI ispod 80 i MACD pod 50 , koji je sad presijekao u padu signal.
Donji Bollinger je nešto ispod 4800 , a sad je Crobex 4759,01. Uskoro ćemo saznati da li će se odbiti .

E kolegino moja, drugi puta ti nama najavi ovakvu promjenu, a nemoj pričat povijest, to svi vidimo.

Zašto da ti ja najavljujem promjenu ? TA je ukazivao na pad i tko je prodao sada se ne nervira. Gledaj grafove i uživaj.

Gledajte CNBC na DCM-u!! Kad se dobrano zadrma u Americi nemože ni nas zaobići! [smiley2][smiley2]

Europa se opet zeleni, druga promjena smjera danas. Mede bjeze glavom bez obzira.[smiley2]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

SLK
Gleda nas puno TA i Crobexa i drugih stvari, pa nikad neznaš koliko dugo može gornji Boll bit probijen. Pa kreneš u rasprodaju prije reda i ispadneš blesav.

Manja je šteta prodati prerano nego prekasno.


TA Crobexa još jednom je potvrdio svoju korist. Početkom 8. mj. Crobex se odbio od gornjeg Bollingera i zaronio prema donjem , uz istovremeni pad RSI ispod 80 i MACD pod 50 , koji je sad presijekao u padu signal. Donji Bollinger je nešto ispod 4800 , a sad je Crobex 4759,01. Uskoro ćemo saznati da li će se odbiti .

Tako nekako, Darko!
U ponedeljak čemo sve znat.
Ako ne bude močnoga UP (mislim, da če to biti sigurni dogodek), tada bi morali vidjeti novo spodnjo mejo 4.600.[smiley3]

Mislim da to nema nikakve veze sa TA već sa psihološkim utjecajem tržišta vani.
Kojeg ne bi trebalo biti, jer veze sa njima nemamo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

BTW, Europa opet okrenula u zeleno i to opako. Osim kaskajućih Austrijanaca.

No respect

CROBEX se lagano počeo oporavljati. Bojim se samo na kraju dana da ne zaroni dodatno dole. INA je opet krenula dolje.


Mislim da to nema nikakve veze sa TA već sa psihološkim utjecajem tržišta vani.
Kojeg ne bi trebalo biti, jer veze sa njima nemamo.

Tocno je sto velis. Evo FED intevenirao i futuresi poludili. Kupuje se mir preko vikenda iako svi naglasavaju da dok se stvarni krediti ne rijese biti ce ovakvo stanje.

skype - ivek1234

New Report

Close