Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Biti ce jos svega u narednim danima/tjednima…..

Ivek kaj bude ?
[smiley4]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Biti ce jos svega u narednim danima/tjednima…..

nigdar ni bilo da ni nekak bilo…


Ivek kaj bude ? [smiley4]

Bude kao na “rolerkousteru”.

IPO-i + predizborna kampanja sa mogucim SDP-om u konacnici + sran.a po svijetskim burzama = ludjacka voznja gore dolje u naredno vrijeme IMHO.

skype - ivek1234


davids: ” Ivek kaj bude ? [smiley4] ” Bude kao na “rolerkousteru”. IPO-i + predizborna kampanja sa mogucim SDP-om u konacnici + sran.a po svijetskim burzama = ludjacka voznja gore dolje u naredno vrijeme IMHO.

– pa to je super, bar nam neće biti dosadno.
– a ova tema mi je najodvratnija na cijelom forumu.
Pozdrav !

Malo off topic ali gledam CNBC i mislim si kako su nase price o navlacenju zapravo teski amaterizam. Ovdje se navlaci onako muski-otvoreno-bez skrupula i rezervi. Strava.

skype - ivek1234


Malo off topic ali gledam CNBC i mislim si kako su nase price o navlacenju zapravo teski amaterizam. Ovdje se navlaci onako muski-otvoreno-bez skrupula i rezervi. Strava.

Ono je Amerika,ovo je JI Europa…[smiley2]


Malo off topic ali gledam CNBC i mislim si kako su nase price o navlacenju zapravo teski amaterizam. Ovdje se navlaci onako muski-otvoreno-bez skrupula i rezervi. Strava.

Zar u Americi nije normalno zanimanje raditi kao lobist? Znam da je i naša Vlada koristila usluge Američkih lobista, kako bi potaknuli neka pitanja u Kongresu.
Nije li to amoralno da ne može biti gore? Mito, korupcija, navlačenje za lovu.

No respect

Prenosim post sa druge teme, jer se teme međusobno isprepliću.

…………………
Burze u Hong Kongu, Japanu i Koreju potonule više od 3 % !!!

Loše se piše …….

(Treba pomno planirati bijeg sa rizičnih dionica, a tih je u Hrvatskoj više od 99 %. U Europi i Usa je prosječni P/E oko 15, a kod nas kad nađeš dionicu sa P/E oko 40 kao da si našao dragulj.)


Prenosim post sa druge teme, jer se teme međusobno isprepliću. ………………… Burze u Hong Kongu, Japanu i Koreju potonule više od 3 % !!! Loše se piše ……. (Treba pomno planirati bijeg sa rizičnih dionica, a tih je u Hrvatskoj više od 99 %. U Europi i Usa je prosječni P/E oko 15, a kod nas kad nađeš dionicu sa P/E oko 40 kao da si našao dragulj.)

A ti si pobjegao pa sad drugima dijeliš savjet?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Za sada još nisam.
Vjerojatno i neću.
Zadnju dionicu sam prodao još prije 2 godine.
Nemam naviku prodavati, nego samo kupovati.

A ti si pobjegao pa sad drugima dijeliš savjet?

ma pogledaj mu samo potpis. kako si netk oozbiljan to moze staviti u potpis. gluposti.

dečec, ima u HR puuuno dionica sa P/E nizim od 20, samo sto ih nitko ne primjecuje i svi trce za balončićima…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Sasko, možeš mi to razjasniti oko potpisa? Ne razumijem. Valjda nisam tako ekstrapametan kao ti ?

New Report

Close