Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

super24:

a kud ce s parama.. na stabilnije markete poput naseg[smiley2]..

Ne. Te pare ce se jednostavno istopiti i nestati. Odnosno vec nestaju malo po malo. Gdje nam je Apox? [smiley2]

Odrezao i pobjegao[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Odrezao i pobjegao[smiley1]

A kaj s nama ostalima? Kolektivno kod zubara od skrgutanja zubima??? [smiley2][smiley2][smiley2]

skype - ivek1234

Da stvarno, pa gdje je Apoks danas?

No respect

ošli ljudi na produženi vikend.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Sad bi Apoks rekao:
RIBSNKĆVTPBSN[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Kad ti ideš, Tuna? Sutra?

No respect

sutra.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Nema jos par “poznatih” drukera. Da nisu svi ista osoba ili ih je poklopilo [smiley2]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Nema jos par “poznatih” drukera. Da nisu svi ista osoba ili ih je poklopilo [smiley2]

bravo vipy !
svi oni silni drukeri su jedna ili maksimalno dve-tri osobe…….!
samo tak da znate…!

Jedna ali vrijedna.


Jedna ali vrijedna.

Moglo bi se reći da je to čovjek s voljom…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

MerVal -7.49%, Seoul Composite -6.93%, Jakarta Composite -5.94%, Bovespa -5.16%, ATX -4.67%, Taiwan Weighted -4.56%, OMX Copenhagen 20 -4.43%, … CROBEX -2.85%, …

Vanguard Emerging Markets ETF, iShares MSCI South Korea Index Fund, iShares MSCI Brazil Index Fund, iShares MSCI Taiwan Index Fund i iShares MSCI Malaysia Index Fund danas nisu dobro prošli. iShares MSCI Malaysia Index Fund se prodavao uz diskont -4.08%, samo da bi se ljudi izvukli. Ja sam događanja preduhitrio, po svom dobrom običaju…

Ono što mene čudi je crveni CROBEX. Nisam očekivao da će već danas početi da pada. Ipak su fondovi gotovo 7 milijardi kuna u likvidnim sredstvima. [smiley11]

Neka je i mene naše tržište jednom u životu iznenadilo… [smiley2]

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

New Report

Close