Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda je Floki u pravu,možda njegove dionice i jesu precjenjene,ali ja znam da moje ne,nisu.
Jedino što vrijedi u Mađarskoj su Mađarice[smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


in: ” KF je izgubio kredibilitet kod mene kad je rekao da je naše tržište precjenjeno ” Gospodin Kristijan uživa kredibilitet da mu argumenti za krupne izjave nisu potrebni. Alajbeg je nudio znanstvene argumente, ali ih je krivo postavio, pa je izgubio kredibilitet tvrdeći da je tržište precijenjeno. Vi kolega “in” ne nudite argumente da tržište ima prostora za održivi rast, a vrijeđate dokazanog stručnjaka kakav je gospodin Kristijan. Dok se skrivate iza Nicka “in” ne nudeći argumente (možda bih se složio s vama da ih ponudite) nego napadajući bez argumenata autoritete, vi kod mene gubite kredibilitet. Srdačan pozdrav. [smiley11]

Demokracija je,možeš jajima gađati i Đorđa Buša

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Slovenski index od početka god. rastao 100%,regiju ne pratim jer više nema smisla,index Gore Crne je od 2004god. s 1000 bodova narastao na 55 000 bodova,digitron mi nema tolko numera kolko je rasto,to Crnu Goru smješta između SAD i KINE kao drugu gospodarsku silu

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

Možda je Floki u pravu,možda njegove dionice i jesu precjenjene,ali ja znam da moje ne,nisu.
Jedino što vrijedi u Mađarskoj su Mađarice[smiley2]

Najbolji komentar od kad sam na forumu. Za Flokija istina, ljudi su kupovali za njim i nabili cijenu i sad su dionice precijenjene. Za Mađarice sve pet, često sam tamo.[smiley1]

Korekcija ili Alajbegova slama? (4. dio – Trenutni rizici: Udar monetarne represije na tržište kapitala i gospodarski rast)

http://www.kapital-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=1189

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

Optimist je danas na domaćem tržištu kapitala sinonim za neobaviještenog ulagača.

SLK!!!

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ajde da vas čujemo prognostičari.

Premda su osviješteni i pametni već spremili sav potreban keš za HT, ipak vjerujem da većina još ni ne razmišlja o tome. Što mislite do kada je deadline za učiniti tako nešto (uzevši u obzir specifičnost pojedinih dionica)?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ajde da vas čujemo prognostičari. Premda su osviješteni i pametni već spremili sav potreban keš za HT, ipak vjerujem da većina još ni ne razmišlja o tome. Što mislite do kada je deadline za učiniti tako nešto (uzevši u obzir specifičnost pojedinih dionica)?

Možda nakon objave teksta Korekcija ili Alajbegova slama? (5. dio)

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.


Optimist je danas na domaćem tržištu kapitala sinonim za neobaviještenog ulagača.

Ovo ti nije u redu nikako…A možda si ti prvi?Mislim da da smo svi mi na burzi optimisti jer se nadamo zaradi…a ko nije?

[smiley1]

http://seekingalpha.com/article/40402

Vrlo korisna usporedba P/E omjera… [smiley2]

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

Pa mislim da je pretjerano uzimati toliku bitnost bankarskog sektora…
Da unatrag 10 godina, ali danas puno manje…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Pa…

Zbog odluke o ograničavanju rasta kreditnih plasmana banke će biti prisiljene smanjiti kamatnu stopu na depozite kako bi destimulirale njihov priljev. Time bi se indirektno novac preusmjerio u fondove koji sredstva ulažu na inozemna tržišta kapitala zemalja u razvoju, s visokim potencijalom rasta i visokim rizikom.

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

New Report

Close