Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma daj Apox, to se Kiki samo pravi važan. Oscilacije na burzi su normalna stvar. Tko je njemu kriv što je uletio u ELPR pa sad ne zna što će s njim. Svatko ima svog Jelena a poneko i Vis.[smiley1]

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


KRISTIJAN FLORIČIĆ : SELIMO KAPITAL NA TRŽIŠTA POPUT MAĐARSKE
A Vi??? a što ćete Vi????????????
Nemojte samo poslije govoriti da Vas nitko nije upozorio. Ja Vam nisam najbolji prijatelj na ovom Forumu, JA SAM VAM JEDINI PRIJATELJ
[smiley2]

Hvala kolega Apoks na upozorenju.

Dok su Floki i njegova seka sa najmanje 70 milijuna kuna u mojoj ULPL, mene to ne brine.
A nudim i okladu: ako Floki ode u idućih godinu dana iz ULPL, ja te poljubim u guzicu i još pečem janje i rješavam piće za 30-ak forumaša. Ako ne, vrijedi obrnuto, tj. ti odrađuješ sve rečeno.

Prihvaćaš, prijatelju?

No respect

apoksiomen:

KRISTIJAN FLORIČIĆ : SELIMO KAPITAL NA TRŽIŠTA POPUT MAĐARSKE
A Vi??? a što ćete Vi????????????
Nemojte samo poslije govoriti da Vas nitko nije upozorio. Ja Vam nisam najbolji prijatelj na ovom Forumu, JA SAM VAM JEDINI PRIJATELJ
[smiley2]

Hvala kolega Apoks na upozorenju.

Dok su Floki i njegova seka sa najmanje 70 milijuna kuna u mojoj ULPL, mene to ne brine.
A nudim i okladu: ako Floki ode u idućih godinu dana iz ULPL, ja te poljubim u guzicu i još pečem janje i rješavam piće za 30-ak forumaša. Ako ne, vrijedi obrnuto, tj. ti odrađuješ sve rečeno.

Prihvaćaš, prijatelju?

Biljezim se za cugu [smiley2]

apoksiomen:

KRISTIJAN FLORIČIĆ : SELIMO KAPITAL NA TRŽIŠTA POPUT MAĐARSKE
A Vi??? a što ćete Vi????????????
Nemojte samo poslije govoriti da Vas nitko nije upozorio. Ja Vam nisam najbolji prijatelj na ovom Forumu, JA SAM VAM JEDINI PRIJATELJ
[smiley2]

Hvala kolega Apoks na upozorenju.

Dok su Floki i njegova seka sa najmanje 70 milijuna kuna u mojoj ULPL, mene to ne brine.
A nudim i okladu: ako Floki ode u idućih godinu dana iz ULPL, ja te poljubim u guzicu i još pečem janje i rješavam piće za 30-ak forumaša. Ako ne, vrijedi obrnuto, tj. ti odrađuješ sve rečeno.

Prihvaćaš, prijatelju?

pitanje: ZNAČI LI TO DA ĆETE VIŠE VLASTITIH SREDSTAVA PREBACITI U SVOJE FONDOVE?

Odgovor KF: APSOLUTNO, Praktički………………………………………………………….a VLASTITA SREDSTVA ćemo prebaciti u SVOJE FONDOVE. Naravno, u nekom vremenskom roku, kako ne bismo remetili tržište!

E sad pitanje je kako će to Vama pomoći koji zanemarite upozorenja poput ovog???????

BSN

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Uostalom Floki ti je na listi FNVC-a dugo, a to što on ne zna kamo će sa uplatam casha u fondove to je druga priča…

Prošla su doba jeftine kupovine u Mađarskoj, salame, sirevi , sokovi na palete itd itd…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


apoksiomen: ” KRISTIJAN FLORIČIĆ : SELIMO KAPITAL NA TRŽIŠTA POPUT MAĐARSKE A Vi??? a što ćete Vi???????????? Nemojte samo poslije govoriti da Vas nitko nije upozorio. Ja Vam nisam najbolji prijatelj na ovom Forumu, JA SAM VAM JEDINI PRIJATELJ [smiley2] ” Hvala kolega Apoks na upozorenju. Dok su Floki i njegova seka sa najmanje 70 milijuna kuna u mojoj ULPL, mene to ne brine. A nudim i okladu: ako Floki ode u idućih godinu dana iz ULPL, ja te poljubim u guzicu i još pečem janje i rješavam piće za 30-ak forumaša. Ako ne, vrijedi obrnuto, tj. ti odrađuješ sve rečeno. Prihvaćaš, prijatelju?

ajde apoks, frajeru, kad si tako siguran u to sto pricas, covjek te posteno prozvao i izazvao[smiley2]
slk, nekako mi se cini da mu kipar koji ga je radio nije isklesao muda[smiley1]


JA SAM VAM JEDINI PRIJATELJ

Po tebi bi trebalo burzu ukinuti i zakonom zabraniti. Da nisi u izbornom stozeru Ljubo&Zoki?

skype - ivek1234

Po tebi bi trebalo burzu ukinuti i zakonom zabraniti. Da nisi u izbornom stozeru Ljubo&Zoki?

…..on im je koordinator

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

solidan clanak…

http://www.poslovni.hr/50211.aspx

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


KRISTIJAN FLORIČIĆ : SELIMO KAPITAL NA TRŽIŠTA POPUT MAĐARSKE

A Vi??? a što ćete Vi????????????

Nemojte samo poslije govoriti da Vas nitko nije upozorio. Ja Vam nisam najbolji prijatelj na ovom Forumu, JA SAM VAM JEDINI PRIJATELJ

[smiley2]

stavi link ako imas vjecni pesimistu…

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


apoksiomen: ” KRISTIJAN FLORIČIĆ : SELIMO KAPITAL NA TRŽIŠTA POPUT MAĐARSKE A Vi??? a što ćete Vi???????????? Nemojte samo poslije govoriti da Vas nitko nije upozorio. Ja Vam nisam najbolji prijatelj na ovom Forumu, JA SAM VAM JEDINI PRIJATELJ [smiley2] ” stavi link ako imas vjecni pesimistu…

Bolje da ide u Afganistan nego u Mađarsku

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Albanija ce biti zakon….

skype - ivek1234

New Report

Close