Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dal netko zna kada ide MAD MONEY i da li je to na CNBC-u??? Gledao sam ga par puta i bilo mi je pravo osvjezenje????

Da, ide na CNBCu. Ok je Jim Cramer, ima totalno out of the box nastup što mi se sviđa. Ipak mislim da se više da naučit iz Kudlow & Company. Kudlow je dokazana njuška, kapitalist do srži. Uzmeš Ljubu Jurčića, okreneš za 180 i dobiješ Kudlowa. Car.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ajme vratim se nako tjedan dana ,a vi još na temi korekcija.Još vam nije dosta?


Korekcija ili Alajbegova slama? (3. dio – Kojim će intenzitetom IPO T-HT-a utjecati na cijenu dionica i udjela u dioničkim fondovima?) http://www.kapital-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=1178

jel ti ista u zivotu radis osim sto mislis na korekciju i sta bi o njij mogo pisat?

Jedina stvar koju svi zaboravljaju u svojim osvrtima je ta da unaprijed planiran i predviđen razvoj događaja je već ukalkuliran u trenutno stanje, jer da nije osvrti ga ne bi prepoznali…
To je draž u svemu ovome, ma koliko bio sposoban predvidjeti nešto, moramo znati da samo ono što nekolicina prepozna istinski vrijedi, ostalo se razvodnjava daleko unaprijed…
Zato analitičari kroz povijest najčešće griješe, jer ne mogu zamrznuti djelovanja koja proizvedu takve njihove i ostale analize. daleko prije vremena ostvarenja..

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


1. predviđen razvoj događaja je već ukalkuliran u trenutno stanje
2. samo ono što nekolicina prepozna istinski vrijedi, ostalo se razvodnjava daleko unaprijed…

1. Je li netko raspolaže statistikama koliko se trenutno kuna skupilo od za IPO potrebne 4 milijarde kuna? Ili će se novac za T-HT ipak skupljati tijekom druge polovice kolovoza?
2. Zato još uvijek nitko ne piše kada treba prebaciti koliko love u CASH-R-A, te kada treba iz T-HT-a (treba li uopće uložiti u njega?) prebaciti lovu u druge dionice… [smiley2]

hmmmm…..zvuči kao vrijeme za dokup….znači shopping u 9. mjesecu [smiley2]

Je li racionalno voditi se motom “Kud svi Turci tud i mali Mujo” ili motom “Zarada je u zauzimanju pozicije suprotnoj ponašanju mase”? [smiley2]

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

Nisam siguran da sam se dobro izrazio u nekim djelovima mog posta gore…

Nekolicina se odnosi na nekolicinu osvrta ili analiza, a takve najčešće ne uzimamo u obzir i previdimo ih jer su nezanimljivi i suhoparni, a kao prosječan ulagač tražimo jednostavne senzacije …

AD1. ne vjerujem da itko ima statistiku koliko je kapitala skupljeno za HT, ali 40.000 kn po glavi za 100.000 građana će se sigurno naći, a vjerujem da je spominjanje korekcije glede toga, unaprijed već odradilo ogroman dio ako ne i preko…
100 000 građana će biti fiktivni broj na papiru, jer će pojedinci kupovati na sve prijatelje i rodbinu koji to ne budu u stanju…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

slazem se.. pa ne mogu fondovi u tjedan dana skupiti pola milijarde kuna na burzi (i to jos vise njih) da bi tako rusili cijenu kad ljudi pocnu vaditi udjele.. a svi u kesu bar 30%..

vjerojatno ce se neko vrijeme smanjiti kupnja na fondovskim dionicama, ali puno vise od toga mislim da se nece desiti.. a nefondovske iskusniji ulagaci sigurnon ece davati jeftinije nego sto trebaju

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ne mogu fondovi u tjedan dana skupiti pola milijarde kuna na burzi (i to jos vise njih) da bi tako rusili cijenu kad ljudi pocnu vaditi udjele.. a svi u kesu bar 30%..

Dionički fondovi u CASH-R-A drže 428.284.274,32 kune, a neto imovina im iznosi 12.394.855.665,47 kuna. Dakle, CASH-R-A iznosi samo 3,46 posto njihovog portfelja. Daleko je do 4 milijarde … [smiley7]

Zar je moguće da se nitko ne želi upustiti u raspravu o korekciji?

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

Nestat će T-HT kao i MGMA [smiley7]

super24:

ne mogu fondovi u tjedan dana skupiti pola milijarde kuna na burzi (i to jos vise njih) da bi tako rusili cijenu kad ljudi pocnu vaditi udjele.. a svi u kesu bar 30%..

Dionički fondovi u CASH-R-A drže 428.284.274,32 kune, a neto imovina im iznosi 12.394.855.665,47 kuna. Dakle, CASH-R-A iznosi samo 3,46 posto njihovog portfelja. Daleko je do 4 milijarde … [smiley7]

Zar je moguće da se nitko ne želi upustiti u raspravu o korekciji?

Pitanje je koliki postotak dionica iz IPOa će ostati za upis fondovima? Da li se zna taj podatak?
Inače sam mišljenja da nam do THTa slijedi prilična stagnacija sa diferencijacijom među pojedinim dionicama.
IMHO

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Dionički fondovi u CASH-R-A drže 428.284.274,32 kune, a neto imovina im iznosi 12.394.855.665,47 kuna. Dakle, CASH-R-A iznosi samo 3,46 posto njihovog portfelja. Daleko je do 4 milijarde … [smiley7]

Zar je moguće da se nitko ne želi upustiti u raspravu o korekciji?

Hm, od kuda vucete podatke? Na koji dan je to?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Inače sam mišljenja da nam do THTa slijedi prilična stagnacija sa diferencijacijom među pojedinim dionicama. IMHO

Ovo za diferencijaciju – s tim se slažem. Međutim prije stagnacije biti će barem jedan napad na ATH Crobexa.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close