Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pametni su već napravili financijski plan i neće rasprodavati da bi to kupili. To se kupi i istrese, nije to INA. [smiley1]

Apsolutno se slažem, Tango.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Slažem se sa financijskim planom ali mislim da je ovo ko INA ako ne i bolje samo nećete moći kupiti baš koliko budete htjeli…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Pametni su već napravili financijski plan i neće rasprodavati da bi to kupili. To se kupi i istrese, nije to INA. [smiley1]

Pametni vec imaju cash spreman za HT [smiley2]


tango: ” Pametni su već napravili financijski plan i neće rasprodavati da bi to kupili. To se kupi i istrese, nije to INA. [smiley1] ” Pametni vec imaju cash spreman za HT [smiley2]

pametni nisu zadnju lovu upucali na burzu,, tako da imaju jos novaca za kupnju prilika kao sto su ina, ht, hep…

tango:

Pametni su već napravili financijski plan i neće rasprodavati da bi to kupili. To se kupi i istrese, nije to INA. [smiley1]

Pametni vec imaju cash spreman za HT [smiley2]

Pitanje koliko budu mogli kupiti a ostale dionice će im otići gore.
Na kraju godine budemo vidjeli tko je pametan.

Rekao bih da nas većina ima dovoljno staža na Burzi i da slično razmišljamo, tj. da treba imati određeni postotak portfelja u obliku keševine – za brze poteze… a pogotovo kad znaš da za mjesec i pol dolazi IPO nečega…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Europa i Amerika u totalnoj banani[smiley5]

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Većina od ovih gore navedenih tržišta svoje rekorde je već poskidala….. sad je na nama red….ili kako je netko bio ovdje rekao ; Koga briga za vas kad je zabava kod nas…….[smiley2]

Scio me nihil scire


pametni nisu zadnju lovu upucali na burzu

Kolega to se podrazumijeva



Alien:

tango:

Pametni su već napravili financijski plan i neće rasprodavati da bi to kupili. To se kupi i istrese, nije to INA.

Pametni vec imaju cash spreman za HT [smiley2]

Pitanje koliko budu mogli kupiti a ostale će im dionice otići gore.
Na kraju godine budemo vidjeli tko je pametan.

Pa nek mi odu moje iz portfelja gore [smiley2]. Nisam rasprodao portfelj da bi skupilo lovu za HT. A i u portfelju imam solidno casha tak da i mimo HT-a mogu jos stosta kupiti.


Pa nek mi odu moje iz portfelja gore [smiley2]. Nisam rasprodao portfelj da bi skupilo lovu za HT. A i u portfelju imam solidno casha tak da i mimo HT-a mogu jos stosta kupiti.

Tebe Petrica zeza, mislim čučiš i čekaš, jel? [smiley10]

No respect

Alien:

Pa nek mi odu moje iz portfelja gore [smiley2]. Nisam rasprodao portfelj da bi skupilo lovu za HT. A i u portfelju imam solidno casha tak da i mimo HT-a mogu jos stosta kupiti.

Tebe Petrica zeza, mislim čučiš i čekaš, jel? [smiley10]

Da, i PTKM i ADPL vec cekam lagano Godota. No dobro kad sam ih i kupovao znao sam da to ne kupujem da bi imao par mjeseci.

New Report

Close