Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šlag će me trefit.
I Amerika i Europa i Crobex u plusu[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Kopam malo po starim dokumentima i nađem jedan zanimljiv – Poslovni dnevnik stanje na ZSE i pok. VSE na dan 21.08.2006.g. – pogledajte ukupno obujme trgovanja, cijene, količine…, strašno…, da mi je onda “ova pamet”…[smiley2] – .pdf dokument – najbolji za pregled na 200%

Primjećujem da je DLKV daleko najmanje otišao gore od građevinskih. Možda sutra potegne. Ali čekajte da prvo ja kupim.[smiley1]

Ovo je tek pocelo, DLKV, KOEI, IGH se jos nisu ni makli, tek su počišćeni veliki nalozi koji su koćili, a na varaždinu još ima diskonta ohoho ( JDOS, IPKK …. ). Jedva čekam sutra. ( ako ništa bar se nadam da je tako, jer stigla je kupnja napokon )!


Kopam malo po starim dokumentima i nađem jedan zanimljiv – Poslovni dnevnik stanje na ZSE i pok. VSE na dan 21.08.2006.g. – pogledajte ukupno obujme trgovanja, cijene, količine…, strašno…, da mi je onda “ova pamet”…[smiley2] – .pdf dokument – najbolji za pregled na 200%

Bitno je prepoznati dugoročni trend. Ali uvijek se pojave nekakvi Apoksimeni i Ožbolti koji vam zamagle vid i poslije se tučete po glavi.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Bitno je prepoznati dugoročni trend. Ali uvijek se pojave nekakvi Apoksimeni i Ožbolti koji vam zamagle vid i poslije se tučete po glavi.

Gdje nam je kolega Apoksimen? Škrgut zubi pojačava se rastom tržišta od 2 posto… Što tržište više naraste danas, to mu je manji potencijal rasta sutra… [smiley1]

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

a jel? znači povijesni rezultati ipak imaju utjecaja na buduću cijenu?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Evo crobexa na 5 somova, još male pa mojderator more zaprti ovu temu. Čim dojdemo na 5.200.

vodoinst:

Bitno je prepoznati dugoročni trend. Ali uvijek se pojave nekakvi Apoksimeni i Ožbolti koji vam zamagle vid i poslije se tučete po glavi.

Gdje nam je kolega Apoksimen? Škrgut zubi pojačava se rastom tržišta od 2 posto… Što tržište više naraste danas, to mu je manji potencijal rasta sutra… [smiley1]

U krivu ste Uvaženi kolega, što tržište više naraste VEĆI MU JE POTENCIJAL PADA.

Barem ja to tako vidim.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Kupite kada pada i sve na burznom trgu je pesimistično (u 10 godina ulaganja, mora da se čovek nešto navadi o burzi).

Definiraj “sve” i definiraj “pesimisticno”. Kada se to definira, onda je lako slijediti takve savjete, jer kada je sve pesimisticno, cijene su najnize pa je logicno da se tada ide u kupnju. No, odrediti je li sve pesimisticno je jako tesko. Pesimizam moze znaciti pocetak pesimisticnog i moze biti jako daleko od sve psemisticno…, a kupis li u tom trenutku, neces bas dobro proci.


Martingale: ” vodoinst: ” Bitno je prepoznati dugoročni trend. Ali uvijek se pojave nekakvi Apoksimeni i Ožbolti koji vam zamagle vid i poslije se tučete po glavi. ” Gdje nam je kolega Apoksimen? Škrgut zubi pojačava se rastom tržišta od 2 posto… Što tržište više naraste danas, to mu je manji potencijal rasta sutra… [smiley1] ” U krivu ste Uvaženi kolega, što tržište više naraste VEĆI MU JE POTENCIJAL PADA. Barem ja to tako vidim.

Kolega to je u biti potpuno točno .
Samo malo sam danas pregledao izvještaje trgovanja u 2006. godini i cijene po kojima se trgovalo.
Mi smo otišli na velikom broju dionica u plus 200-300 pa i 400 % .
Onda padovi u fazama od 10-15 % po pojedinim dionica i nisu ništa strašno.
Ionako svi jači forumaši imaju dobre portfelje pa su ti padovi disperzirani .
DAKLE JA BIH REKAO DA KOD NAS VRIJEDI TREND : “VELIKI RAST , MALI PAD ”
I nadam se takvom uspješnom nastavku godine .

Ipak interesiralo bi me vaše ( forumaši ) viđenje daljeg toka burze do HT-a !

Pametni su već napravili financijski plan i neće rasprodavati da bi to kupili. To se kupi i istrese, nije to INA. [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close