Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


1. što se tiče hrvatskog burznog trga, kaže da če biti neodvisan od svetskog trga
2. CROBEX če da se vrati na staro maximalno vrednost oko 5.200.

Cijenim vaše mišljenje jan30 !!!

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

Znam da ovdje nije mijesto, ali vidim forumase koji umiju i razumiju na ovom topicu, pa pitanje koje me zanima-kad ce option trading na zse i sto mislite kako ce u pocetku djelovati na nas market?


A što se tiče hrvatskog burznog trga, kaže da če biti neodvisan od svetskog trga (to pokazuje o ovih remena kada ide svi UP a kod vas DOWN), jer če biti u drugom pola godine IPO na velike akterje koji čejo biti na burzi IN (T-HT, ipd.). Skratka CROBEX če da se vrati na staro maximalno vrednost oko 5.200.

Tko kaze?
Nisam na linkovima nasao informacije specificne za Hrvatsku…


jan30: ” A što se tiče hrvatskog burznog trga, kaže da če biti neodvisan od svetskog trga (to pokazuje o ovih remena kada ide svi UP a kod vas DOWN), jer če biti u drugom pola godine IPO na velike akterje koji čejo biti na burzi IN (T-HT, ipd.). Skratka CROBEX če da se vrati na staro maximalno vrednost oko 5.200. ” Tko kaze? Nisam na linkovima nasao informacije specificne za Hrvatsku…

Čujte ADS.
Linki koji sam dao se nanšajo na razvite burzne trge.

A što se tiče CROBEXA osobno sam mišlenja, da še ta katapultirati od rujana dalje na maximalno vrijednost ili če napasti 5.200.
[smiley11]

Europa u banani[smiley5]

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Ne mogu se sjetiti što ono znači “alajbegova slama” ?

Evo članak ZA SIMPSONA !!! Korekcija ili Alajbegova slama? (1. dio)

http://www.kapital-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=1109

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.


Znam da ovdje nije mijesto, ali vidim forumase koji umiju i razumiju na ovom topicu, pa pitanje koje me zanima-kad ce option trading na zse i sto mislite kako ce u pocetku djelovati na nas market?

Nema fixnog termina ali se radi na tome. Kako ce djelovati na market? Tako da ce napokon postati zanimljivo, bears vs bulls. A i trzisne cijene bi morale postati puno realnije jer bez short sellinga jedna strana je favorizirana sto u pravilu dovodi do irrational exuberance-a

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Alajbegova slama je kad ti 20.07. izvučeš temu korekcija koja je zadnji put bila aktuelna 17.07.Pa jel ti toliko fali korekcija da se još nisi nakupovao , ili ti je to postala mana pa će ti ostati doživotni problem.


” Evo članak ZA SIMPSONA !!! Korekcija ili Alajbegova slama? (1. dio) http://www.kapi tal-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=1109

Dragi naš magistre,
Znaš da cijenim tvoje stručne analize i procjene. Naravno da je za nas špekulate strah od gubitaka noćna mora. Ipak, ja sam kao nestručnjak uvjeren da će se ovdje još par godina moći špekulativno dobro zarađivati.
Trebat će samo sve više vještine, bit će malo teže nego do sada.
Samo da te podsjetim da ima preko 1000 firmi koje nisu još privatizirane, čak 16 godina nakon početka pretvorbe. Izgleda da će čak i Srbija prije završiti privatizaciju. Po lovu u mutnom tu smo jači od njih.
A kakvi će biti politički okviri, bumo vidli na izborima. Mislim da bu opet truli kompromis a to nama mešetarima pogoduje, zar ne ?

[color=black][/color]

SIMPSON:
” Ne mogu se sjetiti što ono znači “alajbegova slama” ? ”

Evo članak ZA SIMPSONA !!! Korekcija ili Alajbegova slama? (1. dio)

http://www.kapital-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=1109

fakat nisu u redu niska i uvredljiva spustanja protiv korisnika Martingale-a !

Ne znam zakaj pišete još na ovoj temi kad je korekcija završila prije tjedan dana, samo kaj to vama nigdo nije rekel, he,he.[smiley1]

Ovim putem bi štel čestitati Črnoj Panteri kaj je pogodila da crobex ne otišel ispod 4.700 jezerač.[smiley2]

Martingale:

” Evo članak ZA SIMPSONA !!! Korekcija ili Alajbegova slama? (1. dio) http://www.kapi tal-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=1109

Dragi naš magistre,
Znaš da cijenim tvoje stručne analize i procjene. Naravno da je za nas špekulate strah od gubitaka noćna mora. Ipak, ja sam kao nestručnjak uvjeren da će se ovdje još par godina moći špekulativno dobro zarađivati.
Trebat će samo sve više vještine, bit će malo teže nego do sada.
Samo da te podsjetim da ima preko 1000 firmi koje nisu još privatizirane, čak 16 godina nakon početka pretvorbe. Izgleda da će čak i Srbija prije završiti privatizaciju. Po lovu u mutnom tu smo jači od njih.
A kakvi će biti politički okviri, bumo vidli na izborima. Mislim da bu opet truli kompromis a to nama mešetarima pogoduje, zar ne ?

Koliko sam ja razumio, magistar nije potvrdio precjenjenost tržišta nego doveo u pitanje zaključak doktora u njegovoj analizi… Znači kontra argumenti protiv zaključka o precjenjenosti…

Ispravite me ako griješim…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

New Report

Close