Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Martingale: ” Dionički fondovi tijekom lipnja povećali izloženost dionicama http://www.kapital-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=1039 “vjerojatno je da su upravitelji dioničkih fondova mudro iskoristili blagu korekciju na tržištu kapitala da bi jeftinije dokupili dionice iz svog portfelja.” ” Pa naravno,oni znaju igrati ,ne škrgutaju oni zubima…. Kad sam citirao Buffetta i Kostolanya i rekao da treba u šoping,neki su mi pričali o nekakvim uskrsnućima….[smiley2][smiley2][smiley2] Slažete se? Rekao sam,za mene će biti naše tržište rizično kad dostignemo sadašnji DJIA,naravno,dopuštam vam da se opet smijete,ali gospodo,mi radimo,naše tvrtke rade,ulazimo u akvizicije,znači postajemo jači..

oni koji su prizivali korekciju a nisu stigli pokupovati ovih dana sad skrgucu zubima..kako ce im to pomoci?? boji se nikako[smiley1]

Meni je portfelj dugorocan pa me ovakve oscilacije i korekcije ne brinu (ADPL, BLJE, PTKM)

a nisi kupovao ddjh po 160 kako si najavio? nemoj me sad na pp pitati kako znam da nisi.. jednostavno znam

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Tržište se budi i ide gore u nove visine.


Tržište se budi i ide gore u nove visine.

moglo bi lako biti, dosta se toga promijenilo u zadnjih tjedan dana, jurčić gubi podršku i simpatije iz dana u dan, mediji su ga se zasitili, čak i ljevičarima je sanader sada ipak simpatičniji. a jel zna netko kada se objavljuju sljedeće predizborne ankete? mislim da bi odnos snaga hdz-sdp mogao biti mnogo drukčiji nego zadnji put, a u tom slučaju dolazi nam novo proljeće…

Vaš link

Proglašavam korekciju službeno gotovom[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


….jurčić gubi podršku i simpatije iz dana u dan, mediji su ga se zasitili, čak i ljevičarima je sanader sada ipak simpatičniji. a jel zna netko kada se objavljuju sljedeće predizborne ankete? mislim da bi odnos snaga hdz-sdp mogao biti mnogo drukčiji nego zadnji put, a u tom slučaju dolazi nam novo proljeće…

I meni se tako cini. Milanovicevi i Jurcicevi intervjui su ocijenjeni jako losima. Ako ne mogu dati posten intervju kako misle voditi zemlju? Mislim da nista od SDP-a u ovom krugu. Moraju ipak proci temeljitu unutarnju cistku sto je i normalan proces. Otisao je jedan jaki covjek i sad to pokusavaju zamotati u “timski rad” a lete “nozevi u ledja” da boli glava. Trebati ce im par godina da se stvari iskristaliziraju u SDP-u.

skype - ivek1234

Znači li to što “Svjetski burzovni indeksi ruše rekorde” da je korekcija na domaćem tržištu kapitala završena?

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.


Znači li to što “Svjetski burzovni indeksi ruše rekorde” da je korekcija na domaćem tržištu kapitala završena?

Više puta se pokazalo da mi nemamo veze sa svijetom,mi smo ipak sami:Maka zemlja za veliki odmor.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Vaš link Proglašavam korekciju službeno gotovom[smiley2]

Teško da bi se ovaj lagani pad moglo nazvati korekcijom nakon rasta crobexa od oko 50%. To su redovne burzovne oscilacije, idealne za jahanje na na valovima, samo je problem što su valovi bili jaaako spori i mali i prerasli su u letargiju i stagnaciju. Zadnjih par trgovinskih dana nagovijestilo je lagano buđenje tržište, pa ćemo sad vidjeti je li stvarno tako ili se uspavanka nastavlja.

Ignore: KressoM, delux

Ako ivek veli da je korekcija gotova onda je valjda tako. Ne slažem se da nismo imali korekciju pošto mi se portfelj korigirao 10tak posto. No, po mojim procjenama radilo nije se radilo o korekciji ili promjeni trenda koji bi iziskivali preslagivanje portfelja tako da nisam ništa posebno prodavao već sam samo pokušao potršiti slobodan keš za dokup.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Ne slažem se da nismo imali korekciju pošto mi se portfelj korigirao 10tak posto.

VAŠ portfelj je doživio korekciju. Tržište vrlo blagu korekciju.


nisam ništa posebno prodavao već sam samo pokušao potršiti slobodan keš za dokup.

Kao i ostali prosječni upravitelji dioničkim fondovima. [smiley11]

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

New Report

Close