Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A čuj ne stignem sve [smiley2]

da a moraš ostaviti vremena i za brata Apoksa .. [smiley2]

ja sam većinom u jednoj koja mi je uzrokovala navjeći paad.. no medjutim sada sam tamo di sam i bio prije te čekam oporavak da počnem pretakati iz špekulativnih u nešpekulativne i pripremim se za THT…

Radikalna promjena osobne tržišne strategije ili?

No respect


ententinis: ” A čuj ne stignem sve [smiley2] ” da a moraš ostaviti vremena i za brata Apoksa .. [smiley2]

Apoksi je moj idol, ja to ne krijem, ali braća baš i nismo
[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Vaš link

Šta reći?[smiley3]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Vaš link Šta reći?[smiley3]

Galinec svaku godinu isto priča,jednom će vjerovatno pogoditi i reći…Godinama sam vam na to ukazivao..itd-

Jedine osobe čije govore vezano za tržište volim poslušati su Stojić (HAAB) i Varga (KD).
To ti je isto kao da govoriš,Dinamo će izgubiti,Dinamo će izgubiti..jednom ćeš sigurno pogoditi. Takvi ljudi nisu analitičari,nego…..[smiley10]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

A što je najsmješnije na jednoj konferenciji je nedavno izjavio da se ove godine u Hrvatskoj očekivanja ipak ostvaruju što se tiče cijene dionica…

Vaš link
Vaš link
Opće zelenilo

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Počelo se zeleniti i kod nas CROBEX + 0,40 %. Idući tjedan kreće rast.

Prenosim dio posta od jednog kolege s foruma mojnovac, peropopara, vezano za članak Galinčec. Nadam se da se ne ljuti.

“Vezano za ovo zadnje boldano, a zašto autor gore navedenih članaka koji tako zdušno poziva na oprez drži vlasnički udio u nečemu tako fundamentalno zdravom kao Industrogradnja??”

neka počne rasprava kome se da

samo ću reći da je nedavno spominjao isti ćovjek za Kandit kako će cijena ići nizbrdo i pa baš i nije imao pravo

Dionički fondovi tijekom lipnja povećali izloženost dionicama

http://www.kapital-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=1039

“vjerojatno je da su upravitelji dioničkih fondova mudro iskoristili blagu korekciju na tržištu kapitala da bi jeftinije dokupili dionice iz svog portfelja.”

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.


Dionički fondovi tijekom lipnja povećali izloženost dionicama http://www.kapital-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=1039 “vjerojatno je da su upravitelji dioničkih fondova mudro iskoristili blagu korekciju na tržištu kapitala da bi jeftinije dokupili dionice iz svog portfelja.”

Pa naravno,oni znaju igrati ,ne škrgutaju oni zubima….
Kad sam citirao Buffetta i Kostolanya i rekao da treba u šoping,neki su mi pričali o nekakvim uskrsnućima….[smiley2][smiley2][smiley2]

Slažete se?

Rekao sam,za mene će biti naše tržište rizično kad dostignemo sadašnji DJIA,naravno,dopuštam vam da se opet smijete,ali gospodo,mi radimo,naše tvrtke rade,ulazimo u akvizicije,znači postajemo jači..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close