Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vratiti će se oni na prodaju, sada kada im tekuće isplate budu veće od tekućih uplata[smiley10]

vidi se da se SLK vratio s odmora – optimizma ne nedostaje [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


vidi se da se SLK vratio s odmora – optimizma ne nedostaje [smiley2]

Heh, takav sam u duši, ali uvijek argumentiram zašto tako mislim, pa neka svatko procijeni.

Nda… sinoć sam se vratio, da izbjegnem vikend gužvaru.

No respect


Ja bi ovim putem ljubazno zamolio fondove da se vrate na kupnju, jer je na mostichu dosadno [smiley1]
[/quote
Pridružijem se zamolbama i molio bi da mi portf.podignu za ukupno 14.23% koliko se otopio u ovoj stagnaciji -ili – korekciji -padu ili šta već je!!![smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Kupi na vrhu prodaj na dnu:

“Stagnacija na tržištu kapitala zaustavila rast imovine investicijskih fondova
U prvih pet mjeseci imovina otvorenih fondova porasla je za gotovo 11 mlrd kuna; tijekom lipnja za tek 75 milijuna”

http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/stagnacija-na-trzistu-kapitala-zaustavila-rast-imovine-investicijskih-fondova

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ja imam samo četiri dionice u portfelju, pad od ATH mi je sa jučerašnjim danom oko 6%.
Trenutno su mi tri dionice danas u plusu od 1.27 do 1.92%, a četvrtom se još nije trgovalo. Ako tako ostane još pola sata, pad sa ATH se smanjuje na manje od 5%, ali to niti nije bitno, jer kad krene oporavak, ja sam i tako na ATH vrlo brzo..

No respect

Još jedna dobra vijest

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Još jedna dobra vijest

Vaš link

jao jao jao … a poslovni se ne čita? sram te bilo.
Vaš link

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Ja imam samo četiri dionice u portfelju, pad od ATH mi je sa jučerašnjim danom oko 6%. Trenutno su mi tri dionice danas u plusu od 1.27 do 1.92%, a četvrtom se još nije trgovalo. Ako tako ostane još pola sata, pad sa ATH se smanjuje na manje od 5%, ali to niti nije bitno, jer kad krene oporavak, ja sam i tako na ATH vrlo brzo..

ja sam većinom u jednoj koja mi je uzrokovala navjeći paad.. no medjutim sada sam tamo di sam i bio prije te čekam oporavak da počnem pretakati iz špekulativnih u nešpekulativne i pripremim se za THT…

nema mi druge nego se zae..ti

da da to sam i ja pročitao prije pola sata ..
odlična vijest , odlična… [smiley2]


ententinis: ” Još jedna dobra vijest Vaš link ” jao jao jao … a poslovni se ne čita? sram te bilo. Vaš link

A čuj ne stignem sve
[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


mravak: ” Pridružijem se zamolbama i molio bi da mi portf.podignu za ukupno 14.23% koliko se otopio … ” U majke ti mile…. [smiley3] Pa šta si ti radio… [smiley7]
[/quot
Pardon ,ne ukupan portf. samo ROI mi je toliko otopljen od kad je bio na max.do danas.[smiley8][smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close