Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ispričavam se zbog nenadanog izljeva taštine i nedovoljnog pracenja foruma…[smiley1]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Dow Jones zavrsio sa +283 boda ili +2,09%!! [smiley9][smiley9][smiley9][smiley9]

skype - ivek1234


Dow Jones zavrsio sa +283 boda ili +2,09%!! [smiley9][smiley9][smiley9][smiley9]

Štoviše, najveći rast u posljednje četiri godine.

Wow[smiley9]
E, daleka je Amerika……….[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Zanima me kako se osjećaju oni koji su sada 70-100% u kešu? Nije im lako [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Nemoj tako avaxe.
Ima puno onih koji nemaju ni keša[smiley1]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Da ne zaboravimo Europu koja je isto obarala rekorde

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Sutra smo mi na redu kupujte da vam cug ne pobjegne.

Čak i Japan di je rast ili pad od 0,4 drama danas u plusu 1.42%???[smiley9]


uvijek kod korekcije najviše stradaju najlikvidnije dionice, zato treba dio portfelja (i to naravno onaj dugoročni) imati u nelikvidnim dionicama ili slabije likvidnim koje imaju potencijala za 2-5 godina biti likvidne, i tada će ih biti lako prodati. Ja gledam samo takve i dosad korekcije nisam jako osjećao, naravno, za sve postoji prvi put i tako je sve moguće u 9 mjesecu, ali nekako imam dojam da će najviše pasti najpopularnije dionice, dok će moje slabije padati ili će čak i rasti…rasporedite portfelj tako da vas korekcija ne brine nego vas veseli i ulazite na vrijeme u dionice a ne kad su već narasle 50% od kad vam je netko skrenuo pažnju na njih (primjera ko u priči). ako ste zakasnili, ne brinite, idući vlak stiže ponovo (primjer: božjakovina:) ). Dakle, budite među prvima, malo ćete očvrsnuti ali ćete imati najveći prinos za godinu dana, jer sad dolazi novo vrijeme na našu burzu i to se već primjećuje…

Alo kume bozjakovina je otisla 500% u zadnjih godinu dana
[smiley1]

Morgen… Izgleda da sam se na vrijeme sinoć vratio s mora. [smiley11]

pozdrav svima

No respect

Pustite vi Europu i Ameriku. Jeste li vidjeli koliko je keša uplaćeno za Magmu a koliko će se keša sljedeći tjedan vratiti na račune? Ako niste pogledajte a ostalo zaključite sami.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close