Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa kolega apoksiomen, di je zapelo, nesto vas nema , da ne skrgcete zubima[smiley1]

Skrguce sto nije kupio npr. BLJE dok je bilo po 300 i ispod.


pa kolega apoksiomen, di je zapelo, nesto vas nema , da ne skrgcete zubima[smiley1]

škrguće i te kako[smiley1] Ak je kupio sad budu lagano drugi nickovi drukali na gore što se već vidi, a nije da oskudijeva sa identitetima[smiley1][smiley1]

po mjoj procjeni ima10-20 nickova


biber: ” pa kolega apoksiomen, di je zapelo, nesto vas nema , da ne skrgcete zubima[smiley1] ” Skrguce sto nije kupio npr. BLJE dok je bilo po 300 i ispod.

kolega , bez ljutnje nevolim bas belje, al nekako mi se po prvi puta cini da bi moglo konacno krenut…mozda postanemo suvlasnici[smiley1] sretno!!

Da nije INA opet u minusu (-1,53 %) i crobex bi bio u plusu a ne na -0,32%, ali nije to ništa zabrinjavajuće. Većina dionca koje pratim je u plusu.

Ignore: KressoM, delux

također, INA me ne zabrinjava, ona je zicer na ovim razinama

mene brine fnvc…..
i ne znam što tep čeka već mjesecima !?

Predlažem da moderator zaključa ovu temu pošto postoje teme koje se zovu komentari trgovanja, indexi crobex etc., općenito o dionicama i ostale koje imaju neutralne nazive i ne asociraju u nazivu na stanje tržišta. Ova tema ne služi ničemu drugome nego navlačenju i plašenju neiskusnih.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Predlažem da moderator zaključa ovu temu pošto postoje teme koje se zovu komentari trgovanja, indexi crobex etc., općenito o dionicama i ostale koje imaju neutralne nazive i ne asociraju u nazivu na stanje tržišta. Ova tema ne služi ničemu drugome nego navlačenju i plašenju neiskusnih.

U potpunosti podržavam ovaj prijedlog.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Predlažem da moderator zaključa ovu temu pošto postoje teme koje se zovu komentari trgovanja, indexi crobex etc., općenito o dionicama i ostale koje imaju neutralne nazive i ne asociraju u nazivu na stanje tržišta. Ova tema ne služi ničemu drugome nego navlačenju i plašenju neiskusnih.

potpuno se slažem sa quark-om ! ! !


Ova tema ne služi ničemu drugome nego navlačenju i plašenju neiskusnih.

Da ste pročitali uvodni post bilo bi vam jasno da to nije bila svrha teme.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Predlažem da moderator zaključa ovu temu

Kao libertarijanac se moram ne složiti s vama, kolega quark. Nitko VAS ne tjera da čitate što ljudi pišu pod temom Korekcija. Slažem s VAMA da su ljudi počeli pisati zaista svašta, iako se ponegdje mogu pronaći zanimljivi linkovi.

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

New Report

Close