Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledam baš belje koji i kao većina dionica raste na malim volumenima … daklem školski primjer za oprez … gdje ste traderi pa nije valjda da ste svi u keš pobjegli …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


Vaš link

A šta kažete na ovo?

Hm, da ja prodajem banku prodavao bi ju radije s portfeljem dionica nego bez njega jer bi bila bolja udavaca. Moguce da ce Hypo sad stati s rasprodajom.


Vaš link A šta kažete na ovo?

da sad je posve jasno što se zbiva …

vlasnici hypo banke bježe glavom bez obzira, (što bi Apoks rekao reži i bježi) znači oni su odlučili odrezat i bježat .. i to snažno odrezat i daleko bježat …

naravno sa lovom u koferima … i to sa punoo love u koferima ..

a ja bi rekao sa “krvavom” lovom , koja će kako izgleda biti oprana od prljavštine … uz hypo su vezane poneke afere Pašalić, Zagorec a postoji vjerojatnost da je u toj ili preko te banke prošlo još ponešto sumnjivog novca , “zarađenog” u godinama kad su mnogi građani RH jedva spajali kraj sa krajem (a ni sad nije puno bolje ) , i kad su krvarili po bojišnicama (zato sam ga nazvao “krvavi novac” ) ..

jedino me čudi da je ekipica u Uskoku i drugim ustanovama tako spora i neučinkovita da ništa ne može naći i dokazati .. a kad će imati neke dokaze , ovi novci će biti daleko od njihovog utjecaja …

hmm … ekipica je pokrala razne dragulje i druge oblike vrijednosti .. i onda je to uložila u banke i fondove , tj. dionice to dodatno umnožila ( neke dionice su u zadnje 3-4 godine rasle i po 4-5-10 puta (!?) )
e to se zove hrabrost i “poduzetnost” … ukrali , umnožili na burzi i pobjegli …
[smiley1][smiley1]

I više ne bu ulagali u dionice jer nemaju hrabrosti za to bez “sigurnih” informacija a i boje se za svoje nofčeke da ne bi odlepšršali. Kak ne znaju kaj bi z njima od straha beže. Eh ti gadni igrači.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Svaka im čast pa mi smo ipak pravna država ili nismo?

Vaš link

Kao što rekoh popodne[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Vaš link Kao što rekoh popodne[smiley2]

Primjećujem određenu promjenu u intonaciji kolega? Kaj smo potršili sve nofčeke ? Valjda se i onih 30 KOEI oplodilo u 31[smiley2]

Ja sa iste stranice šaljem podatke koji oni objavljuju.
Kad se podaci promjene promijeni se i intonacija.
Već za sutra su npr. futures u crvenom.
Ali kako bi apoksiomen rekao:
Ne boj’te se!

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Ja sa iste stranice šaljem podatke koji oni objavljuju. Kad se podaci promjene promijeni se i intonacija. Već za sutra su npr. futures u crvenom. Ali kako bi apoksiomen rekao: Ne boj’te se!

Evo neću te više zezati, ali nisam mislio na link nego općenito na intonaciju postova [smiley2]


Ja sa iste stranice šaljem podatke koji oni objavljuju. Kad se podaci promjene promijeni se i intonacija. Već za sutra su npr. futures u crvenom.

Kolega,molim Vas,gdje je to za futures na toj stranici?

Posle koncu korekcije i bližavanja novih dionica na zagrebačko burzo (MGMA, T-HT i ostalih), zanima me kada po vašim mislima če CROBEX doči na 10.000?

pa kolega apoksiomen, di je zapelo, nesto vas nema , da ne skrgcete zubima[smiley1]

New Report

Close