Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


” Ma hajde? Kamate velike velite? Strasno. Evo gle cuda, imam firmu, imam 2 leasinga (do prosle godine sam imao i jedan kredit), najam prostora u kojem mi je firma, placam poreza tonu i fino zaradjujem i usput uredno servisiram sve leasinge. Cudo jelda? Ne biste vjerovali ali po tom principu cuda funkcionira sav svijet.

Alien, molim te ne pametuj previše, valjda smijem iznijeti svoje mišljenje

CROBEX -0.12 % a tek smo počeli.

CRNI PETAK

Obično uz crni rižot ide i ŠKRGUT ZUBI naročito ako riža nije dovoljno skuhana. E pa ova nije još ni takla vodu.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Milivoje reci ti nama kuda će CROBEX haha :))

Index VIN +0,02%

jako, jako mali prometi i taj mali minus i plus apsolutno ništa ne znače, to se zove stagnacija

E moj analiza, index VIN ne postoji već par mjeseci.

Rekli bismo da je riječ o stagnaciji znanja forumaša.

Nazovite burzu ili odite brzo na stranice VSE. Samo ne znam kako će Vam to pomoći obzirom da VSE više ne postoji. Bojim se nikako.

U međuvremenu CROBEX na -0.16%.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


E moj analiza, index VIN ne postoji već par mjeseci. Rekli bismo da je riječ o stagnaciji znanja forumaša. Nazovite burzu ili odite brzo na stranice VSE. Samo ne znam kako će Vam to pomoći obzirom da VSE više ne postoji. Bojim se nikako. U međuvremenu CROBEX na -0.16%.

točno da ne postoji, ali ATM postoji pa prikaz govori to što sam napisao, na temelju nečega se formira, u svakom slučaju ništa od korekcije, već stagnacija prouzročena ne pojavljivanjem većih igrača na tržištu što je uvijek u ovo doba godine


CROBEX -0.12 % a tek smo počeli. CRNI PETAK Obično uz crni rižot ide i ŠKRGUT ZUBI naročito ako riža nije dovoljno skuhana. E pa ova nije još ni takla vodu.

Nije me briga ako je index crven, a moj portfelj je netaknut. Više me zaboli kad je obrnuto, a što je u zadnje vrijeme čest slučaj.

Nema veze, idemo na godišnji, a notebook u ostavu. Nadam se nuli na povratku.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Alien:

” Ma hajde? Kamate velike velite? Strasno. Evo gle cuda, imam firmu, imam 2 leasinga (do prosle godine sam imao i jedan kredit), najam prostora u kojem mi je firma, placam poreza tonu i fino zaradjujem i usput uredno servisiram sve leasinge. Cudo jelda? Ne biste vjerovali ali po tom principu cuda funkcionira sav svijet.

Alien, molim te ne pametuj previše, valjda smijem iznijeti svoje mišljenje

Naravno da smijete. Kao sto i ja smijem iznijeti svoje misljenje da vase ne drzi vodu.

Zoloft 50 mg. 2 x dnevno
Apaurin 5 mg 3 x dnevno
Calixta 30 mg 1 x dnevno, prije spavanja

……kontrola 1x dnevno….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Zoloft 50 mg. 2 x dnevno
Apaurin 5 mg 3 x dnevno
Calixta 30 mg 1 x dnevno, prije spavanja

……kontrola 1x dnevno….

Eutanazija je brza i ucinkovitija. [smiley2]


luki007: ” Zoloft 50 mg. 2 x dnevno Apaurin 5 mg 3 x dnevno Calixta 30 mg 1 x dnevno, prije spavanja ……kontrola 1x dnevno…. ” Eutanazija je brza i ucinkovitija. [smiley2]

ako ne pomogne i ako i dalje čuješ glasove u glavi koji ti govore da pišeš na forumu da dolazi crni petak, ponedeljak i da će biti kataklizma globalnih razmjera onda promjena na ovu terapiju :

40mg ziprexa
45 mg remeron
10 mg zonoct
200mg zoloft

Zar se Apoksiomen još nije dovoljno nakupovao, kao ovoliko zaziva?

Lijepo u hladovinu i upali onu staru pjesmu, mislim da ju je pjevao Dino Dvornik jednom davno:
A mille non piu mille[smiley2]

New Report

Close