Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evogaopet:


@Valter
: evo onako znatiželje radi: zašto ste boldali samo pojedina slova u svome postu? jel to neka vudu fora ili?

hoće reći da će rasti ddjh

Da, totalno fora. lol


apoksiomen: ” Sad će između 15.30 i 16.00h biti još jedan pad. Držte gače i režite pozicije. Jer sutra idemo još dolje. ” Sad vidim otkud ovolika frustracija.
Pa ti nisi držao gaće [smiley1][smiley1]

Auuuu…Onda mu se sigurno onaj drugi kolega koji trga gaće prikrao odpozadi i….[smiley10]

Ignore: KressoM, delux



@Valter
: evo onako znatiželje radi: zašto ste boldali samo pojedina slova u svome postu? jel to neka vudu fora ili?

– Pitanje da se nameće samo a odgovor traži predviđanje, ili možda informaciju…s[/b]talno i.
Kažem da su predviđanja točna, usprkos slici koja izgleda drugačije nego što se čini, slika je samo prividno stanje.

DDJH + 2,5 godine = KOEI

nightrider:

A jeste se isprepadali te male korekcije, ja to ne bih ni zvao korekcija već liposukcija.[smiley1]

neka si se ti nama vratio, kako je bilo

Sve što je lijepo kratko traje, hvala na pitanju. Sad sam par dana s vama pa ponovo u branje agruma na jug. Vidim da vas kolega apoksiomen lijepo zabavlja i crta vraga na zidu, ali znate kako ide onaj vic
– kad su mornari od očaja ševili kartonsku sliku zgodnog komada, naiđe kapetan i stade ih uvjeravati da je to samo iluzija i da je to samo običan karton. Kad se javlja jedan iz reda i viče: kapetane nije iluzija, iza je kuhar.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Lijepo je vidjeti ljude koji ne gube smisao za humor unatoč situaciji u kojoj su se našli.
Pa evo mali update, naročito za mladog kolegu koji misli da stanje u Kini nema nikakve veze s nama,
ovo je stanje danas u Europi i Americi.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Mene zanima što kaže apoksiomen.


Mene zanima što kaže apoksiomen.

I mene[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Učini nešto.


Mene zanima što kaže apoksiomen.

i mene, do sada je skoro uvjek bio u pravu ..
pa ima kod mene respekt kad su u pitanju stavovi , promišljanja , analize i procjene u vezi dionica i kretanja cijene .. [smiley2]

Čovjek zna, a da bi potvrdio i bio potpuno siguran u svoje znanje i to što piše, zato piše boldano i koristi par dobrih “prijatelja” koji mu pomažu u tome.


analiza: ” Mene zanima što kaže apoksiomen. ” i mene, do sada je skoro uvjek bio u pravu .. pa ima kod mene respekt kad su u pitanju stavovi , promišljanja , analize i procjene u vezi dionica i kretanja cijene .. [smiley2]

Čuo sam da je diplomirao na analizi indexa[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Glede grafova/krivulja CROBEXA TA stvarno smo dotakli dno dna.

New Report

Close