Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A jeste se isprepadali te male korekcije, ja to ne bih ni zvao korekcija već liposukcija.[smiley1]

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


A jeste se isprepadali te male korekcije, ja to ne bih ni zvao korekcija već liposukcija.[smiley1]

neka si se ti nama vratio, kako je bilo

Sad će između 15.30 i 16.00h biti još jedan pad.

Držte gače i režite pozicije.

Jer sutra idemo još dolje.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Sad će između 15.30 i 16.00h biti još jedan pad. Držte gače i režite pozicije. Jer sutra idemo još dolje.

To si jutros rekao da će biti između 15 i 16,ali eto meni JNAF baš u to vrijeme otišao sa 6500 na 6650..daj zovi te tvoje da još mao prodaju,jer sad će doći škrgut zubi….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Od ŠKRGUTA ZUBI mnogima je već zadnji mjesec dana caklina popucala, a i margin callovi su sve češći tako da pojedine brokerske kuće zapošljavaju i studente u zadnje vrijeme.

Samo se Vi nadajte da će Vas fondovi spasiti Vašim novcima. Pa nisu valjda ludi.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

A kad će biti PLAČ ??

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !


Sad će između 15.30 i 16.00h biti još jedan pad.

Držte gače i režite pozicije.

Jer sutra idemo još dolje.

Prvi post mi je pa ću se poslužiti vašom mišlju i reći da se ovo kod nas zove >Istjerivanje Vraga>.

– Tko zna koje dionice će padati a koje će rasti taj će kupiti ove druge.
Na žalost u našem poslu teško je predvidjeti kratkoročno i na osnovu analiza koje se rade svakodnevno.
Dugoročno svakako da. Neće se sve dionice u velikoj mjeri korigirati. Istina je da je trenutna situacija nepovoljna i da se stvari brzo mogu okrenuti u korist aska. Ostati na oprezu i brz na okidaču prije protivnika i osluškivati. Kartica za igru ima sada se čeka pravi trenutak za ocjenu i poruku htjeli mi to ili ne.

Do slušanja!

DDJH + 2,5 godine = KOEI

apoksiomen:

CROBEX -0.48 %. Još koja minuta i eto nas ispod 4700.

A TEK SMO POČELI !!!

kladio bih se da ćemo danas završiti oko nule (0), a evo vidim i da se minus smanjuje, sad je -0,30

Apoksiomen, toliko o tvojoj procjeni da će crobex danas biti daleko u minusu.
Pogledaj moje predviđanje napisano jutros u 10.50 da će završiti oko 0. Ako ne znaš, na kraju je bilo +0,02. Šteta da nisi prihvatio okladu[smiley2]

@Valter: evo onako znatiželje radi: zašto ste boldali samo pojedina slova u svome postu? jel to neka vudu fora ili?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Sad će između 15.30 i 16.00h biti još jedan pad. Držte gače i režite pozicije. Jer sutra idemo još dolje.

Sad vidim otkud ovolika frustracija. Pa ti nisi držao gaće [smiley1][smiley1]



@Valter
: evo onako znatiželje radi: zašto ste boldali samo pojedina slova u svome postu? jel to neka vudu fora ili?

hoće reći da će rasti ddjh

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

đuro vudu.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close