Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… Pravi bum očekujem poslije IPO-a HT-a, znači kasna jesen-zima tako da pozicije treba učvrstiti već sada. [smiley2]

na zalost, tada krece zavrsnica izborne kampanje
[smiley6] bit ce afera svaki tjedan …


Vaš link
Ovo vam je Europa.
Kina je zveknula 5%
A što će biti s nama?

Da, nasa burza je poznata da je povezana s kineskom kao krava s baletom. Ajmo ljudi sve rasprodajte jer je u Kini netko kihnuo malo jace. [smiley1]


Moje mišljenje je da će cijene krajem ovoga mjeseca, možda čak i malo prije krenuti up. Na nekim dionicama dno je već tu i pojavljuje se support, na drugima ima još prostora za korekciju.

Moze li malo preciznije koje dionice su dosle do donjeg supporta, ako nije problem?
Evo ja mislim npr. ippk 1250 donji support

Također DLKV i KOEI nisu nista krive sto ih rusi HYPO, tu sad dok se oni ne iskrcaju grafovi i analize padaju,
samo oni znaju dokle su spremni ici

rogi:
“… Pravi bum očekujem poslije IPO-a HT-a, znači kasna jesen-zima tako da pozicije treba učvrstiti već sada. [smiley2]

na zalost, tada krece zavrsnica izborne kampanje
[smiley6] bit ce afera svaki tjedan …

He, he, mislim da će i jednima i drugima ponestati municije i da neće biti u mogućnosti vaditi iz naftalina afere u tome periodu jer će do tada sve već biti riješeno i jasno podvučeno.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Sad sam bacio oko i vidim da je Crobex +0.03%. Također index u zadnih nekoliko dana nije mnogo pao, a moj pofrtfelj toliko potonuo da je bojim izračunati.[smiley3]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Sad sam bacio oko i vidim da je Crobex +0.03%. Također index u zadnih nekoliko dana nije mnogo pao, a moj pofrtfelj toliko potonuo da je bojim izračunati.[smiley3]

I moj također… I slaba mi je utjeha što mi Hypo ruši dionice, kad mi je pozicija cash na 0… Baš krasno i to pred godišnji odmor…

HugoChavez:

Sad sam bacio oko i vidim da je Crobex +0.03%. Također index u zadnih nekoliko dana nije mnogo pao, a moj pofrtfelj toliko potonuo da je bojim izračunati.[smiley3]

I moj također… I slaba mi je utjeha što mi Hypo ruši dionice, kad mi je pozicija cash na 0… Baš krasno i to pred godišnji odmor…

gasite kompe, za koji mjesec slika ce bit puno ljepša.[smiley2]


Sanjar13: ” HugoChavez: ” Sad sam bacio oko i vidim da je Crobex +0.03%. Također index u zadnih nekoliko dana nije mnogo pao, a moj pofrtfelj toliko potonuo da je bojim izračunati.[smiley3] ” I moj također… I slaba mi je utjeha što mi Hypo ruši dionice, kad mi je pozicija cash na 0… Baš krasno i to pred godišnji odmor… ” gasite kompe, za koji mjesec slika ce bit puno ljepša.[smiley2]

E jesi ih utješio, ko ciglom u glavu. Dobro da nisi napisao “za koju godinu“. [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

I mene zanima da li hypo misli rasprodati sve’ Ako da onda nam je situacija na njihovim dionicama isto ko na Đuri. međutim da li je vrijeme za dokupiti (Dlkv) i kupiti (Koei)?


I mene zanima da li hypo misli rasprodati sve’ Ako da onda nam je situacija na njihovim dionicama isto ko na Đuri. međutim da li je vrijeme za dokupiti (Dlkv) i kupiti (Koei)?

Izgleda da još jedino ti sumnjaš u to. Pa NARAVNO da misle ozbiljno, to je poznata burzovna taktika REŽI i BJEŽI.
Nema efikasnije.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Pa NARAVNO da misle ozbiljno, to je poznata burzovna taktika REŽI i BJEŽI. Nema efikasnije.

Malo su mi spori za REŽI I BJEŽI, trebati će im godinu dana da izađu ovim tempom. Svjedno, korekcija sigurno nije razlog… nešto ih istražuju u Austriji, zanima me ima li to veze.


I mene zanima da li hypo misli rasprodati sve’ Ako da onda nam je situacija na njihovim dionicama isto ko na Đuri. međutim da li je vrijeme za dokupiti (Dlkv) i kupiti (Koei)?

oboje braco

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

New Report

Close