Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma kakva malo jača kupnja. Budote ozbiljni. ŠKRGUT ZUBI već se nadzire.
Najjači pad bit će između 15-16 sati.

A što onda ????

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Daj nas nemoj više plašit, kaj ne vidiš da nam ni do ničesa?[smiley1]


Ma kakva malo jača kupnja. Budote ozbiljni. ŠKRGUT ZUBI već se nadzire. Najjači pad bit će između 15-16 sati. A što onda ????

Pa kolega,ako se ima šta casha na raspolaganju u te sitne sate, postaviti se na kupnju na onim dionicama u koje vjerujete,i to je to.[smiley2]

Mislim da čujem škrgut u daljini[smiley1]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Ma kakva malo jača kupnja. Budote ozbiljni. ŠKRGUT ZUBI već se nadzire. Najjači pad bit će između 15-16 sati. A što onda ????

A što je s nama koji su već polomili sve zube?[smiley9]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ostavi se investiranja. To očito nije za tebe.

Ignore: KressoM, delux

Uvijek se ima di zaradit, na wimbledonu su rezultati bili sjajni, odlazak u supersport je bio pravo veselje [smiley2]

Treba se strpit i bez panike.

ja mislim da ste sami sebi proizveli korekciju ovim topicom………….. [smiley11]

nema ovo veze sa pravom korekcijom, nedaj bože da je neko doživi! [smiley1]

Sazrelo je vrijeme za jednu dobru korekciju, htjeli mi to ili ne, ovo je bilo za očekivati.
Fondovi su za ovu godinu premašili sve planirane kvote zarade,
pa sad hlade tržište,jer kad bi nastavili kao na početku godine, ne bi valjalo.
Moraju ostaviti rezerve za iduće godine.
Zato sam ja 80% u regiji di je još ogroman prostor za rast u ovoj i u idućim godinama.
POZDRAV!!!

Moje mišljenje je da će cijene krajem ovoga mjeseca, možda čak i malo prije krenuti up. Na nekim dionicama dno je već tu i pojavljuje se support, na drugima ima još prostora za korekciju. Pravi timing za dokup je po mojem mišljenju na vidiku jer su fondovi suzdržani a čine se da su i manji ulagači ispucali svoje miljenice.
Ako uzmemo u obzir Inu, današnji promet i pad cijene pokazuje da fondovi čekaju a malih skoro nigdje nema. Suzdržanost može potrajati još neko vrijeme ali mislim da neće još dugo jer se u fondove slijeva sve više novaca koje će morati plasirati i u tržište Hrvatske.
Pravo vrijeme sada, dok su svi “Nevjerni Tomeki”, hehe ili čekati još malo.
Pravi bum očekujem poslije IPO-a HT-a, znači kasna jesen-zima tako da pozicije treba učvrstiti već sada. [smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Sazrelo je vrijeme za jednu dobru korekciju, htjeli mi to ili ne, ovo je bilo za očekivati.
Fondovi su za ovu godinu premašili sve planirane kvote zarade,
pa sad hlade tržište,jer kad bi nastavili kao na početku godine, ne bi valjalo.
Moraju ostaviti rezerve za iduće godine.
Zato sam ja 80% u regiji di je još ogroman prostor za rast u ovoj i u idućim godinama.
POZDRAV!!!

Evo još jednog Apoksija.[smiley1]

Vaš link
Ovo vam je Europa.
Kina je zveknula 5%
A što će biti s nama?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close