Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

miješano povrće [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


miješano povrće [smiley2]

Uz mlijeko light.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Drž’te gaće![smiley1]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Drž’te gaće![smiley1]

Zašto, prikrao si se odpozadi? [smiley1]

Ignore: KressoM, delux


ententinis: ” Drž’te gaće![smiley1] ” Zašto, prikrao si se odpozadi? [smiley1]

Ne,ja ću vas samo gledati
[smiley1]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Voajer znači? Ipak ću ja stati leđima uza zid. Sigurno je sigurno.

Ignore: KressoM, delux


Voajer znači? Ipak ću ja stati leđima uza zid. Sigurno je sigurno.

Slažem se.
U situaciji smo kad ne znaš ko će koga[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Mislite ako je Crobex sad u plusu da će tako ostati i do kraja dana.

Bojim se da ste u krivu.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Mislite ako je Crobex sad u plusu da će tako ostati i do kraja dana. Bojim se da ste u krivu.

ljudski se bojati

CROBEX -0.48 %. Još koja minuta i eto nas ispod 4700.

A TEK SMO POČELI !!!

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Mene više ovo brine.


Martingale: ” Pročitajte članak Korekcija nerealnih očekivanja http://www.kapital-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=993

zbog čega su mjerilo stanja na tržištu rezultati fondova? Koliko ja znam oni rade i na drugim tržištima, prema tome ne mogu se uzimati kao mjerilo stanja na HR burzi. Mjerilo je stanje Crobexa a ne fondova.

Pitanje je što uzimaš kao “the extent of the market”. Samo najlikvidnije dionice na domaćem tržištu kapitala koje čine CROBEX? Ja nisam vlasnik niti jedne dionice koja čini poziciju CROBEX-a. Zašto bi onda za mene CROBEX bio “benchmark”? Mjerilo stanja na HR burzi je ALL-SHARE INDEX koji ne postoji, a mjerilo stanja ulagača u dioničke fondove je Croatian_Equity_Mutual_Funds_Index koji nije javan. Ako nisi ulagač u dioničke fondove, članak nije namjenjen tebi. Zato nemoj napadati bez razloga. Ispadaš kakav ne želiš ispasti… [smiley1]

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

New Report

Close