Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledam na ATMu od 25 dionica pola ih nema pet kupnji.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

To je zato što se svaki dan ponovno izlistavaju, neke kuće tek nakon 10:00. A sad je 15 do 9 tek

Hell is Empty and all the Devils are Here


Gledam na ATMu od 25 dionica pola ih nema pet kupnji.

Ne nasjedajte na provokacije, ovo je čista laž. Da ponovim:

Nažalost, Hrvatska je puna seljačina i čobana. I tu nema pomoći.

Tako je. Kolega apoksiomen pod svaku cijenu želi nekoga natjerati na paniku. To naravno neće uspjeti

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ovo treba obavezno pročitati, javio se i legendarni Fudo. http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=72db6718-0a00-4819-9316-5f42720c533f

Kolega, vidim da stalno naviiate za korekciju. Ako ste u cashu, ajte lijepo na odmor od burze mjesec dana, a ne stalno navijati da susjedu crkne krava. Novi sam ali i inače ne cijenim pretjerano vaše mišljenje, niti nešto osobito znate niti pišete konbstrruktivno.


Ovo treba obavezno pročitati, javio se i legendarni Fudo. http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=72db6718-0a00-4819-9316-5f42720c533f

Kolega, vidim da stalno naviiate za korekciju. Ako ste u cashu, ajte lijepo na odmor od burze mjesec dana, a ne stalno navijati da susjedu crkne krava. Novi sam ali i inače ne cijenim pretjerano vaše mišljenje, niti nešto osobito znate niti pišete konbstrruktivno.

apoksiomen:

Gledam na ATMu od 25 dionica pola ih nema pet kupnji.

Ne nasjedajte na provokacije, ovo je čista laž. Da ponovim:

Nažalost, Hrvatska je puna seljačina i čobana. I tu nema pomoći.

Molim moderatora da ukori uvaženog kolegu, jer on ne zna koje ja dionice pratim na ATMu i prema tome ne može meni govoriti da ja lažem. Već sama tvrdnja je dovoljna da ga se kazni. Uostalom ovo mu nije prvi put.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Molim moderator da ukori “uvaženog” kolegu, jer on ne zna koje ja dionice pratim na ATMu i prema tome ne može meni govoriti da ja lažem. Već sama tvrdnja je dovoljna da ga se kazni. Uostalom ovo mu nije prvi put.

Već sam početak trgovanja i nervoza ulagača ukazuje na daljnju korekciju.

Ovo će biti dobar dan za shortanje. Dobar dan za Bubašparu.

Vaša Bubašpara.

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese


Ovo treba obavezno pročitati, javio se i legendarni Fudo. http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=72db6718-0a00-4819-9316-5f42720c533f

bojim se da bi tu još puuuno perja moglo letjeti…prićao sam već o tome na legendarnoj temi CROR…sve je tu jasno, na dražbama su kupovali udjele po 15-20% tržišne cijene ili nominale, a onda bi ih par mjeseci poslje plasirali nama na burzi uz debele premije…ista je prića bila sa CROR-om…kupili dionice po 100-200 kn, a tu ih zdilali po 400…tada sam vikao da je to slućaj za HANFU…sada mjenjam mišljenje to je slućaj za USKOK…

apoksiomen:

Ovo treba obavezno pročitati, javio se i legendarni Fudo. http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=72db6718-0a00-4819-9316-5f42720c533f

bojim se da bi tu još puuuno perja moglo letjeti…prićao sam već o tome na legendarnoj temi CROR…sve je tu jasno, na dražbama su kupovali udjele po 15-20% tržišne cijene ili nominale, a onda bi ih par mjeseci poslje plasirali nama na burzi uz debele premije…ista je prića bila sa CROR-om…kupili dionice po 100-200 kn, a tu ih zdilali po 400…tada sam vikao da je to slućaj za HANFU…sada mjenjam mišljenje to je slućaj za USKOK…

Misliš da bi mogli nakon istrage vratiti novce ovima što su popušili na CROR?

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


bojim se da bi tu još puuuno perja moglo letjeti…prićao sam već o tome na legendarnoj temi CROR…sve je tu jasno, na dražbama su kupovali udjele po 15-20% tržišne cijene ili nominale, a onda bi ih par mjeseci poslje plasirali nama na burzi uz debele premije…ista je prića bila sa CROR-om…kupili dionice po 100-200 kn, a tu ih zdilali po 400…tada sam vikao da je to slućaj za HANFU…sada mjenjam mišljenje to je slućaj za USKOK…

Sad ću se ja malo uključiti. To nije slučaj za HANFU jer je HANFA leglo likova istih kao i HPF, samo to još nije doprlo do mozgova niti ikad neće. Samodol je osoba koja umjesto da je napravila nešto, učinila je skroz suprotno. Nije dorasla poslu + što štiti pojedince i s njima uzima lovu. Ove priče što je netko iz HANFE prijavio da je suprug otvorio račun kod Abacusa su priče za malu djecu, tzv. maglenje očiju.
A što se CROR tiče i ostalih dražbi slažem se, ali tako je to. Osobno, jako pratim forume, sve, znam što se dešava, znam koji likovi prodaju maglu, lažu, na koji način trguju, način na koji podižu cijene. I njima ne možeš opet ništa jer ih HANFA štiti. Da ne bi ispalo da pljujem po HANFI, sviđa mi se skraćenica koja ima 2 suglasnika, jedan za drugim. [smiley2]

New Report

Close