Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mauricije:

Bubaspara ima samo jedan cilj, a to je reklamirati proizvod koji se isto zove, a to je kao neka povoljnija štednja za djecu. Moš misliti, malo sam pogledao, uvjeti skoro pa isti kao i kod stambene štednje. Ali narod voli novitete pa treba im ponuditi. Bubaspara kao štednja – jako jako loše.

ja svojoj djeci svaki mjesec uplaćujem 300 kuna z PBZ equity. za 13 godina kada i ako budu išli na fakultet imati će 100.000 kuna (uloženo 50.000). računao sam sa godišnjim prinosom od 10%.

A zakaj im nisi kupil kao ja svojoj 10 komada IGH po 1.100 kuna, ovak ti decu buju mogla upisat jedan semestar?

Meni je deset posto dosta, ne treba mi više. Ja već imam tri obroka dnevno.

Evo jedne teze, pustis malo glas da je sve prenapuhano i da mora doci do korekcije pa u dogovoru sa fondovima rusis HV trziste citavo ljeto, a za to vrijeme vani shortas na CROBEX, na kraju ljeta pokupujes nisko trziste i dvostruko zaradis. Mozda je Bubaspara na to mislila, samo lupetam???

Ja svome sinu uzeo Alkaloida , Maistre i Koei

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

Svi lupaju neke postotke u korekciji-nitko da kaže koliko je spušio u kunama-evo ja npr. oko 35000 kn


Ja svome sinu uzeo Alkaloida , Maistre i Koei

A i alkaloid nam stagnira ali bolje tako nego pad barem natom tržištu

Neznam da li je netko osim mene prekjučer pisao da idemo opet gore. Gdje ste sad huškaši za korekciju? Ili imate krive procjene pa popušite često ili prvo plašite početnike pa isti dan od njih kupujete. I tako stalno u krug. To nije lijepo i moralno, novac nije najvažniji na svijetu.


Neznam da li je netko osim mene prekjučer pisao da idemo opet gore. Gdje ste sad huškaši za korekciju? Ili imate krive procjene pa popušite često ili prvo plašite početnike pa isti dan od njih kupujete. I tako stalno u krug. To nije lijepo i moralno, novac nije najvažniji na svijetu.

To kaj ti pripovedaš bi se isto tak moglo protumačit samo u obrnutom smislu, sad hrabriš tu druge a ak odemo zutra nizbrdo ne buš se javljal kak ni ti kaj ih spominješ. A kaj ak je ovo jučer samo odbijanac i “zutra” bude opet minus do minusa? Kaj onda?
Svatko pripoveda ono kaj misli, barem ja tak delam, a ak nekad i pogrešim nije bed i drugima se dogadja.

moguće je da će sada koji 7-8 dana malo gore malo dolje, dok se ne ustabili trend, mislim da sadqa svi igrači (ulagači) ispituju trend (snage)…


tenkista: ” Neznam da li je netko osim mene prekjučer pisao da idemo opet gore. Gdje ste sad huškaši za korekciju? Ili imate krive procjene pa popušite često ili prvo plašite početnike pa isti dan od njih kupujete. I tako stalno u krug. To nije lijepo i moralno, novac nije najvažniji na svijetu. ” To kaj ti pripovedaš bi se isto tak moglo protumačit samo u obrnutom smislu, sad hrabriš tu druge a ak odemo zutra nizbrdo ne buš se javljal kak ni ti kaj ih spominješ. A kaj ak je ovo jučer samo odbijanac i “zutra” bude opet minus do minusa? Kaj onda? Svatko pripoveda ono kaj misli, barem ja tak delam, a ak nekad i pogrešim nije bed i drugima se dogadja.

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Meni su osobno smešni pokušaji da se pogodi kaj bu bilo zutra. Nek niko ne shvati ovo kao napad na sebe, pa tu smo da se pripovedamo, ali na burzi bu bilo ono kaj bu bilo, preveč je tu nepoznanica da bi si ja mislil jel bu išlo sim il tam.
Ja sem tu da se prilagodim burzi ne bu se valda ona povinovala prema meni? Kajgod.

Svaka cas! Napokon netko normalan.


“shortat” sluzbeno ne mozes u HRV, ali….
[smiley11]
Kad prodas nesto sto nemas, tipa prodas 10 dionica xxx-r-a po 10.000 koje si posudio od zato smo smatras da ce za 3 mjeseca biti nize te da ces kupiti po 9500 i vratiti tih 10 dionica ovom od koga si posudio.. Samo jedan od primjera

Ahaa, shvatio sam.
Pa to je ono što ustvari i radim zadnjih 15 dana.
Prodaj prije nego padne, pa onda kupi ponovo
Tako sam radio na IGH, ADRS, DDJH, HDEL

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]


Svi lupaju neke postotke u korekciji-nitko da kaže koliko je spušio u kunama-evo ja npr. oko 35000 kn

A zašto si prodavao?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close