Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo napokon da i ja malo dođem na svoje. U korekciji putem shortanja zarađujem u prosjeku 50% više nego kad tržište raste.

Znam da mnogima sad nije lako, ali mogu Vam samo reći da najgore tek dolazi. Ovo je početak dugotrajne korekcije, gdje najvrsniji investitori putem shortanja zarađuju najviše. Bubašpari ovo odgovara, drugima ne.
Ipak, nije problem zarađivati kad sve raste. Treba pratiti tržište i uvidjeti da su najveće zarade upravo kad tržište pada.

Nemojte me opet zasipati privatnim porukama i tražiti savjete. Znate da preporuke i savjete ne dajem. Imate na forumu dosta savjetnika “pro bono”. Oni daju savjete kad ih nitko ni ne pita. Takvi savjeti su često i najskuplji.

Vaša Bubašpara

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese

Sutra INGRA dolje…..idem staviti odma nalog…………….[smiley1]

Pa ti kupi SNHO po 400kn…………………………[smiley1]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Nedao bog da su kojim slučajem umiješani ministri i vlada onda ćemo se svi skupljati sa žličicom po burzi,tek ćemo onda vidjeti što je korekcija

SAM PROTIV SVIH


Ma pusti … treba i kroz rat svoj bijedni kapital profurat. Kako tako. [smiley2]

Čovječe, u nas su se baš u ratu mnogi obogatili.

[color=black][/color]


Vidim da se i INGRA spominje

Ja čitam INA http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/929030/index.do

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Nedao bog da su kojim slučajem umiješani ministri i vlada onda ćemo se svi skupljati sa žličicom po burzi,tek ćemo onda vidjeti što je korekcija

18.06.2007 18:35


O smjeni Vlade mora se glasovati do 19. srpnja

Čim prikupi potpise zastupnika koji po-dupiru njihovu inicijativu, Klub HNS-a će uputiti u proceduru zahtjev za smjenu Vlade. Šef Kluba Dragutin Lesar očekuje da će to biti danas.

Zahtjev za smjenu Vlade, prema Poslovniku Sabora, mora biti uvršten u dnevni red sjednice odmah, i to bez rasprave.

Rasprava i glasovanje, moraju biti završeni najkasnije 30. dana od dana kad je zahtjev predan, što znači da bi zastupnici o smjeni Vlade trebali odlučiti do 19. srpnja. (Ml. Š.) (Večernji list)

Ignore: KressoM, delux

Ma to je sve politika, nemamo mi mali od toga nikakve koristi. Sad se samo preseravaju da mi za njih glasujemo a poslije će sve biti po starom.
A i od ove akcije tko zna što će biti za godinu dvije. Vidim da je ovaj odvjetnik već naglo obolio. Taj zna kako se to radi. Pa i Glavaš je nasmrt bolestan pa ga drže u zatvoru. Zašto taj Paradajzer nije u zatvoru i saslušan?


Ovo je početak dugotrajne korekcije, gdje najvrsniji investitori putem shortanja zarađuju najviše.

Evo još jednog navlakača koji je u kešu pa prosipa neke svoje “mudrosti” ne bi li navukao naivne da mu prodaju po nižim cijenama [smiley6]

GERONIMO:

Nedao bog da su kojim slučajem umiješani ministri i vlada onda ćemo se svi skupljati sa žličicom po burzi,tek ćemo onda vidjeti što je korekcija

18.06.2007 18:35


O smjeni Vlade mora se glasovati do 19. srpnja

Čim prikupi potpise zastupnika koji po-dupiru njihovu inicijativu, Klub HNS-a će uputiti u proceduru zahtjev za smjenu Vlade. Šef Kluba Dragutin Lesar očekuje da će to biti danas.

Zahtjev za smjenu Vlade, prema Poslovniku Sabora, mora biti uvršten u dnevni red sjednice odmah, i to bez rasprave.

Rasprava i glasovanje, moraju biti završeni najkasnije 30. dana od dana kad je zahtjev predan, što znači da bi zastupnici o smjeni Vlade trebali odlučiti do 19. srpnja. (Ml. Š.) (Večernji list)

Ne bu s tega niš bilo, to je tak jasno kakti pekmez.

Nadam se i ja da neće biti ništa od toga (ne zbog Sanadera i njegovih ministara koji su i te kako odgovorni za ova sra**a s HFP-om) nego zbog toga što bi pad Vlade imao vrlo loše efekte na burzu sve do izbora nove vlade.

Ignore: KressoM, delux

bubašpara:

Ovo je početak dugotrajne korekcije, gdje najvrsniji investitori putem shortanja zarađuju najviše.

Evo još jednog navlakača koji je u kešu pa prosipa neke svoje “mudrosti” ne bi li navukao naivne da mu prodaju po nižim cijenama [smiley6]

Investitori koji zarađuju putem shortanja? Kolega špara, kakvi su to investitori dajte pojasnite. Shortanje i daytrejdanje nisu odlike investitora

Hell is Empty and all the Devils are Here

Zahtjev za smjenu vlade = politički folklor. Cijela ova priča oko HFP je bura u čaši vode.

Evo, za zabavu, da zaboravimo na HFP, Sanadera, Polančeca, gubitke, ajmo pogađati dno korekcije.

Evo ja tipujem na 4400.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close