Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tuna, ajde ispravi ovo jučer, dok ti da ispravit.

No respect

Meni je opal skoro 8 %, lagano me lovi panika. Svi se praviju važni jel su nam gubitki još mali, al ak ovo ovak nastavi ne bu dobro.[smiley7]

Ma pusti ćloveka , svi znamo da je mislil na petak na ne na nedjelju.

A što ćeš razni znanci, lemuri, aproksiomeni, ppeco se javio, nakon dužeg korištenja alternativnog nicka.

Moram saopštiti svekolikoj javnosti da ne umem slušati 10 nickova jednog običnog lažnog navlakača koji toliko laže da je muka pratiti ovaj forum ne bili nešto zaradio za žarulju koju nema.

Ja sam u petak išao gore (iznenađujuće) neku mrvu, 0.2%. Danas sam opet pao i ukupni pad od ATH (zadnjih cca tri tjedna) je pristojnih oko 5%. Nije frka.

No respect


Na http://www.zse.hr piše da je crobex 4.755, to je još niže od navedenih minus 2,01%. A što je najgore sutra slijedi nastavak korekcije. Čim tri tenora propjevaju i kažu koje su sve natječaje namještali i kojim dionicama su se igrali.

Kako 3 tenora? Do sada ih je već 6. Bit će ih uskoro dosta za novi zatvorski bend, a možda i za omanji zbor. Kako je krenulo morat će uskoro proširiti Remetinec. Nije ni čudo da se priča o gašenju HFP-a. Uskoro će tamo ostati samo vozač i čistačica. Mada za vozača baš i nisam siguran, ako je iz Kalmetinog kraja mogao bi se i on pridružit bendu. Znači, ostaje čistačica. Zato kad zovete za informacije, budite strpljivi, ne stigne žena odjednom opslužiti 20 telefona.

P.S. bend uskoro postaje d.d. i izlistat će se na burzi pod oznakom HFP-P-A (ne, ne na slobodnom tržištu). Cijena dionice 50.000 EUR +kava.

Ignore: KressoM, delux


Cijena dionice 50.000 EUR +kava.

Znači 100.000 eura. [smiley6]

Previše. Treba napraviti spliting tog HFP

No respect


Meni je opal skoro 8 %, lagano me lovi panika. Svi se praviju važni jel su nam gubitki još mali, al ak ovo ovak nastavi ne bu dobro.[smiley7]

Ispričavam se, nije mi namjera bila praviti se važan. Slažem se sa Caymanom kad kaže da je najveći dio sreća. Očekujem veći pad portfelja, ali skupilo se u 8 mjeseci nešto rasta, pa ima lufta. A i horizont ulaganja nije mjesec ili dva nego godine, pa mislim da većeg beda nema. Neće valjda neki 3. svjetski.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Neće valjda neki 3. svjetski.

Onda ti je tak svejedno. [smiley2]

No respect

Ma pusti … treba i kroz rat svoj bijedni kapital profurat. Kako tako. [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2007,6,18,saslusanje_hfp,78904.jl

Počeli su pjevati ………………….

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Vidim da se i INGRA spominje

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Aha, znao sam da ni tu nisu čista posla. Nema više: INGRA svaka čast.

Kako god okreneš, sutra ćemo opet dolje. A bogami došli smo već do koljena. Može to i do grla doći.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

New Report

Close