Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako je to ono što izgleda da jest, bit će dosta vremena za ukrcaj. Ne treba srljati u dokup/kupnju dionice čim padne 3-5% jer obično nakon par dana potone još za toliko.

Ignore: KressoM, delux


idealno vrijeme za ukrcaj dolazi, treba se natovariti LRH,SUNH,PTKM,BLJE,DDJH,FNVC I KABA

Ma sve će to biti povoljno za ukrcaj, treba samo pustiti paničare da pročitaju da je crobex pao 2% danas i oni će idućih dana porušiti cijene dionica da će biti milina kupovati. [smiley1]

Ignore: KressoM, delux

1800. puta kažem da nema veze što dolazi ljeto jer nikad nije bilo toliko love i EU toliko blizu. I ovo dosad je bio preveliki pad, žalit će prodavači uskoro. Laku noć i miran san!


1800. puta kažem da nema veze što dolazi ljeto jer nikad nije bilo toliko love i EU toliko blizu. I ovo dosad je bio preveliki pad, žalit će prodavači uskoro. Laku noć i miran san!

ma koji preveliki pad, ja sam u svemu u dobrom plusu,
prevelik pad bi bio kad bi još dva tjedna padalo po 2%, ovo nije još ništa.


1800. puta kažem da nema veze što dolazi ljeto jer nikad nije bilo toliko love i EU toliko blizu. I ovo dosad je bio preveliki pad, žalit će prodavači uskoro. Laku noć i miran san!

Ne kužim tko priča o ljetu i kakve veze ima ovaj pad s ljetom? A do EU-a ima bar još 2 godine i do tada će biti deseci padova i rastova tržišta.Na HTV-u su sad objavili pad crobexa zbog afere s HFP-om, iako je po njima crobex pao samo -1,3% umjesto -2,01% . Valjda pokušavaju smiriti ulagače i spriječiti paniku sutra.

Ignore: KressoM, delux


Na HTV-u su sad objavili pad crobexa zbog afere s HFP-om, iako je po njima crobex pao samo -1,3% umjesto -2,01% . Valjda pokušavaju smiriti ulagače i spriječiti paniku sutra.

To nije opravdanje za dezinformaciju. Služe se lažima, poput nekih tvrtki kad kemijaju FA.

Sve u pritvor, vražju mater i lažovi više! [smiley2]

No respect

ja svoje dionice teško da ću niže nadokupit nego što jesam! [smiley2]

Korekcija je trebala završiti što je pokazalo i u petak lagano krtanje gore. Međutim vijesti o HFP-u su ponovo ,ali neopravdano srušile cijenu većinu dionica. Očito da trtaroši i luzeri prodaju pošto poto , a kasnije će žaliti. Svi koji
su u dionicama par godina znaju da se to već događalo. Prvo se dionica popljuje i sruši pa naivci prodaju pošto poto. Veliki krenu tiho u skupljanje pa jače u kupnju i najednom dionica naglo kreće gore. Paničari još malo pričekaju pa krenu i oni kupovati jel sada vide dionica vrijedi raste. Međutim to su one iste dionice koje su oni jeftino prodali i sada skupo kupuju.


ostali, dakle 99% vas će i dalje kenjati u gaće od straha

HAHAHA svaka čast care, odlično si ovo rekao, od srca sam se nasmijao [smiley2][smiley2][smiley2]

Lijepo sam već rekao, svi uzmite godišnji i crta na more i vratite se krajem srpnja kad dolaze polugodišnji izvještaji. To što ste napisali 100 strana na ovoj temi u par dana samo govori koliko se bojite.

Navodno da je ipak točno ovo s tv, da je pad bio 1,3. Tako kaže i moj broker!!! Jel tko možda izračunao sam? I meni 2,01 izgleda previše. Svejedno, meni su pale samo 3 dionice ( po oko 0,5) a samo jedna puno, ATLN. Ne brinem i ne prodajem ništa.


Navodno da je ipak točno ovo s tv, da je pad bio 1,3. Tako kaže i moj broker!!! Jel tko možda izračunao sam?.

Nema potrebe računati. Pročitaš ga na:
Vaš link

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close