Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da tek pravo vrijeme za padanje dolazi

Budući da onu temu "Oporavak burze" više ne mogu niti pronaći koliko je potonula, evo malo dobrih vijsti ovdje: http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=54453 Dakle, negdje smo prošli polovicu 🙂

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=053485a1-ccbe-4631-b43f-c31f98a120bc&open=sec

,dakle gospodo, malo podsječanje iz daleke sredine lipnja,pogođeno u bobu,
e sad pošto ugledni bivši gen.direktor FED Greenspen takodjer ponovno predskazuje još rušenje uglednih tvrki i korporacija širom USA, pa stoga i EU,
mislite li zaista da Crobi nebi mogao do 2500 ili i dalje sanjate nove ATH kao što ste ih i sanjali dok je crobi bio,prije nekoliko dana,na oku ugodnih 3500

aj ne drobite……

kakav mrtvi minus na ovoj cijeni kodta isplaćuje mi samo za 2008u 8% dividende dok sljedeće očekujem oko 11-12% i tako dalje i tako dalje!

neki će ovo i preživjet, a koliko će cijena dionice bit koga boli tuki!

sve što vrijedi doći će na svoje! [tongue]

sve što vrijedi doći će na svoje! [tongue]

a što ne vijedi, još i više. Tako je to [lol]

I'LL BE BACK

ha?

ne kužim!?

možda zbog alkohola, zbog burzovnih tečajeva nije sigurno! [tongue]


sve što vrijedi doći će na svoje! [tongue]

a što ne vijedi, još i više. Tako je to [lol]
[/quote]

od svih dionica najviše me zanima kada krene oporavak kuda će MGMA i OPTE

Heaven or Las Vegas

NEZNAM KAKO VAMA ALI MENI SENE VEĆ GADE OVI GLUPI AMERI,NATEZEJU CIJELI SVIJET ,KAKO HOCEJU,I SVI REDOM TO PUSE ,VEC MI JE ZLO OD NJIH I NJIHOVE BURZE [angry] UFF VISE NEZNAM STA BI NAPISAO

Izgleda da FED spašava AIG,imamo malo predaha za regrupiranje.(sell/buy/smile).:)

Uhljebe na ulicu!!!!!

Evo sve skače, svi se raduju, ali realno gledajući cijene su gadljivo niske i još ćemo se mi načekati da dođu na neku pristojnu razinu (ATPL nije ni 2.200, ERNT je ispod 2.000, IGH ispod 9k kn, JDPL skoro na nominali, a HT je ispod cijene IPO-a).
Čitam malo po forumu i svi su neki eksperti, svi su prošla dva dana kupovali po najnižim cijenama, a danas prodaju. Možda gledaju u kuglu ili ko zna što? Optimista sam, ali ne vjerujem da ćemo sada svaki dan ovako 😉

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

korekcija je završila, odnosno vrlo je blizu kraj. sad imajte pameti i čuvajte dionice idućih 5 godina dok ciklus odradi svoje. vidite ove što su jučer prodavali. danas se lupaju po glavi jer oni su popušili lovu i više ju nikad neće vratiti. mi strpljivi dočekat ćemo kraj ciklusa novog rasta koje je započeo. pri dnu smo kostolanyjevog jajeta i riješili smo se slabih ruku.

...povijest se ponavlja...


Ovu temu treba preimonovati u Povratak u 1997. godinu.

RiB [bye]



korekcija je završila, odnosno vrlo je blizu kraj. sad imajte pameti i čuvajte dionice idućih 5 godina dok ciklus odradi svoje. vidite ove što su jučer prodavali. danas se lupaju po glavi jer oni su popušili lovu i više ju nikad neće vratiti. mi strpljivi dočekat ćemo kraj ciklusa novog rasta koje je započeo. pri dnu smo kostolanyjevog jajeta i riješili smo se slabih ruku.

Evo kako su pričali prije samo 20 dana.
Neki su pogodili , a neki nisu.

New Report

Close