Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

apoksiomen:

A jeste li vi vidjeli da smo otišli u korekciju. To vam je izgleda promaklo? A pljuvali ste po struci koja je upozoravala na precijenjenost cijena na našem tržištu.

Šta ćemo sad?

A pitate se zašto nema prometa? Pa nema ga jer svi misle da su cijene još uvijek previsoke. Zato ga nema.

Kako na kojoj dionici kolega, negdje su i dalje preniske

Neki misle da su cijene preniske pa neće prodati, zašto bi bilo baš po vašem![smiley2]


Ma šalim se malo. Jasno da smo u banani, samo je ne treba još dozivati

Sigurno je korekcija došla zbog mog dozivanja, ajte molim vas. Vidjeti ćete vi prometa kad ovi što imaju precijenjene dionice shvate što imaju u rukama.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

budd:

Ma šalim se malo. Jasno da smo u banani, samo je ne treba još dozivati

Sigurno je korekcija došla zbog mog dozivanja, ajte molim vas. Vidjeti ćete vi prometa kad ovi što imaju precijenjene dionice shvate što imaju u rukama.

To je njihov problem. Mene ni najstrašnija korekcija ne brine

Hell is Empty and all the Devils are Here


Hoćete da vam kaže tko je aproks….?

tko?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

apoksiomen:

budd:

Ma šalim se malo. Jasno da smo u banani, samo je ne treba još dozivati

Sigurno je korekcija došla zbog mog dozivanja, ajte molim vas. Vidjeti ćete vi prometa kad ovi što imaju precijenjene dionice shvate što imaju u rukama.

To je njihov problem. Mene ni najstrašnija korekcija ne brine

Kako bi vas i mogla korekcija prestrašiti kolega budd, pa vi imate Ptkm u portfelju.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

ova korekcija ima i dobrih strana…
meni odgovara da potraje još nekoliko da pripremim još love u cashu

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


Hoćete da vam kaže tko je aproks….?

Ajde reci sigurno ćeš pogriješti kao i kod odabira dionica?

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Kakvo je ovo crvenilo ,u jednom sam se trenutku uplašio da mi nije laptop išo u k…c [smiley6]

Cijene europskih dionica danas prijepodne zabilježile su nove najviše razine u posljednjih šest i pol godina.

A mi se kilavimo ovdje…[smiley15]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Evo nas trenutno na minus 1,75%.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Cijene europskih dionica danas prijepodne zabilježile su nove najviše razine u posljednjih šest i pol godina. A mi se kilavimo ovdje…[smiley15]

Promotrite malo bolje. Ja ne bi želio pročitati kod nas ovakvu vijest za nekih 7 godina

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

??

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close