Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hrki je rekao:
”drukeri me uvijek sj..bu svojom filozofijom i pomute mi zdravorazumsko rezoniranje sealed”

U ovome i je ključ svega. Prestanite se toliko zamarati čitanjem svega i svačega. Istina je da to jako utječe na moć rasuđivanja i donošenje odluka.

Malo chill out [wink]

hvala ti prijatelju

ti si jedan od rijetkih iskrenih , punih znanja (čitao sam tvoje TA analize i najtočnije su bile, svaka ti čast!, i sa dobrim namjerama i savjetima-mišljenjima

nisi klasični druker koji druka idemo up, up ,ja prekjučer kupo, a onda odmah sutra proda i šuti, pa se javi tek nakon 20 dana kada sve padne i slavodobitno objavi, ja otpustio na ath i dobro zaradio
ima ih jako mnogo ( i to dobro obrazovanih,potkovanih, sa puno informacija o stranim burzama, brodarima, draysima isl., neću ih zasada imenovati

skužio sam da su većina na platnoj listi fondaša 8 kad sam ih pitao preko pporuka , nisu mi skoro ništa rekli ili su se pravili nemušti, počeli bi filozofirati i izmotavati se) i da i od njih ubiru dobru lovu za druk , i masovan ulazak u pojedinu dionicu i u bulltrap, a onda temeljem njihovih drukova na forumu koji čita preko 100 000 ljudi zarade dobre premije i tantijeme od svojih nalogodavaca

ovo govorim, da i drugi dobro razmisle o svim tim njihovim postovima, i da se dobro pripaze u šta ulaze i zašto

nisam ogorčen sa trgovanjem na burzi zadnjih mjeseci, da netko nebi mislio da je to razlog mog otvorenijeg istupanja, jer u ovih zadnjih 20-tak dana što sam ušao u 2-3 dionice i daytrade nisam puno izgubio ( više sam izgubio samim padom burze u 1-3 mjeseca), čak sam bio i u plusu i nešto prodao u plusu, ali sam zadnjih dana kroz pp sa mnogim ljudima skužio ih većinu, jer ipak kroz konkretna pitanja, i njihove odgovore ili neodgovore sam skužio tko igra kakvu ulogu na forumu
zato ću često na njihove postove ili odgovore znati nanjušiti zamku i često postupiti baš suprotno
sve je to dobra škola, samo želim da ih i drugi razotkriju i ne upadaju laku i njihovu druk mrežu

sretno svima sutra i ubuduće
nadajmo se jeftinom dokupu onih dionica koje smo targetovali, a onda brzom oporvku barem do 4100
mislim da su fondovi zacrtali granice kretanja crobexa za mjesec dana između 3800-4100 ( max. 3700-4200) i da tu treba tražiti targete za ulaze i izlaze, pa sabrati na kraju gdje smo…
valjda ćemo biti u plusu

Evo nedavno je prošao rođendan ove nam teme.
Šta nas očekuje u ponedjeljak usprkos jako lošim vijestima?
Da napomenem da ne dolaze loše vijesti samo iz vana.
Hrvatskoj pala zaposlenost za 1,2%…itd….

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

cene rastu, akcije padaju, a kad će, bre ,porezi u korekciju? želim da kažem: nikada! eto to želim da kažem

Mnogi forumaši imaju multinickove, a samo ja Sisoje imam, bre, multiforumaše


Hrvatskoj pala zaposlenost za 1,2%…itd….

Ajmo pogađati. Tko je u krivu, Baron ili HNB?
Zaposlenost
Travanj 2008. 1.521.066 Prosinac 2007. 1.511.381

zzzzzdravo
evo kao sto vidim neki kazu idemo u korekciju neki kazu ne idemo u korekciju a buduci da sam ja zadnji koji si moze dozvoliti da kaze svoje misljenje i buduci da me nitko ni ne pita ja svecano i odgovorno objavljujem da cu izvrsiti korekciju svog pisanja na poslovnom forumu
pofuk

Nego, umjesto kaj se prepucavate s Baronom jeste li pripremili cash za slijedeci tjedan a? [wink]


Nego, umjesto kaj se prepucavate s Baronom jeste li pripremili cash za slijedeci tjedan a? [wink]

E moj mozonja para uvik ima.

Jesi malo zloban možda? [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________



Nego, umjesto kaj se prepucavate s Baronom jeste li pripremili cash za slijedeci tjedan a? [wink]

E moj mozonja para uvik ima.

Jesi malo zloban možda? [lol]
[/quote]

Niti najmanje. Samo pitam jer mislim da ce biti show program opet na rasporedu slijedeci tjedan.


cene rastu, akcije padaju, a kad će, bre ,porezi u korekciju? želim da kažem: nikada! eto to želim da kažem

Porezi su več debelo u korekciji,jer siva ekonomija uzima sve više maha.Da je to riješiti ,da ima volje,bili bi i porezi niži.Jer oni pošteni platiše plačaju i za one koji "ne moraju"plaćati porez.
Tako bilo,tako če i biti,sve dok ne bude političke volje da se to riješi.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Nego, umjesto kaj se prepucavate s Baronom jeste li pripremili cash za slijedeci tjedan a? [wink]

Dragi kolega, mislim da će se tek zahuktati pred kraj tjedna.
Nakon toga mislim da će se opet 2 tjedna kilaviti na malim prometima, a nakon toga, ćemo vidjeti da li ćemo bubnuti opet na 3200. To je moje mišljenje.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Nafta na 138 dolara, soroš se usrao, ne kupuje ništa, ameri padaju kao kruške, inflacija, recesija, stagflacija, devalvacija, ……………………..

Bojim se da nije dobro…..

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Stos je u tome da sou biva kad ga nitko ne ceka.Ovdje pak previse ljudi ceka sou sa kesom pa prema tome……….

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

New Report

Close