Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako je bio jedan odbijanac ne znači da neće i drugi. Pogotovo kod ovakvih jačih padova skoro uvijek slijedi odbijanac.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Ako je bio jedan odbijanac ne znači da neće i drugi. Pogotovo kod ovakvih jačih padova skoro uvijek slijedi odbijanac.

Zar samo jedan? Ma može ih biti i deset. Ovisno o dužini trajanja korekcije.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Sad već zvučite kao Joža Galinec

Hell is Empty and all the Devils are Here

A jeste li vi vidjeli da smo otišli u korekciju. To vam je izgleda promaklo? A pljuvali ste po struci koja je upozoravala na precijenjenost cijena na našem tržištu.

Šta ćemo sad?

A pitate se zašto nema prometa? Pa nema ga jer svi misle da su cijene još uvijek previsoke. Zato ga nema.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

A jeste li vi vidjeli da smo otišli u korekciju. To vam je izgleda promaklo? A pljuvali ste po struci koja je upozoravala na precijenjenost cijena na našem tržištu.

….da ti nisi fond menađer, a pajdo…….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

A jeste li vi vidjeli da smo otišli u korekciju. To vam je izgleda promaklo? A pljuvali ste po struci koja je upozoravala na precijenjenost cijena na našem tržištu.

Jes to ti Galinče? [smiley1]

( nemoj se ljutit kolega , al nisam mogao odolit da ovo ne napišem [smiley2] )

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ma šalim se malo. Jasno da smo u banani, samo je ne treba još dozivati

Hell is Empty and all the Devils are Here


A jeste li vi vidjeli da smo otišli u korekciju. To vam je izgleda promaklo? A pljuvali ste po struci koja je upozoravala na precijenjenost cijena na našem tržištu.

Šta ćemo sad?

kakva korekcija, meni se sve dionice drže mrak! [smiley2]


A jeste li vi vidjeli da smo otišli u korekciju. To vam je izgleda promaklo? A pljuvali ste po struci koja je upozoravala na precijenjenost cijena na našem tržištu.

Šta ćemo sad?

A pitate se zašto nema prometa? Pa nema ga jer svi misle da su cijene još uvijek previsoke. Zato ga nema.

Kako na kojoj dionici kolega, negdje su i dalje preniske

Hell is Empty and all the Devils are Here

@budd – tek sada vidim da je i tebi kolega sinula ista dosjetka na um na stranici prije što se tiče kolege apoksimena…. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ma koja korekcija, jedan dan dolje, drugi dan gore. Istina , očekivao sam korekciju na transadriji i nekim građevincima ali i od toga ništa. Čak i Snho i Liburnija su pali neznatno. Sutra smo up a i danas pred kraj dana oporavak.

Hoćete da vam kaže tko je aproks….?

New Report

Close