Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jadno mi izgleda ovo vaše drukanje kolege moje. Navijate za pad jer ste danas u panici sve rasprodali. E pa moram vas razočarati, ali mislim da su Vas veliki navukli. Sutra će biti još istresanja drhtavih ručica na otfaranju, a nakon toga novi rally na 4.300. Vidjet ćete [thumbsup]

A nakon rallya 4300, ponovo u ponor. Očekujem 3700 prvi otpor.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7



Jadno mi izgleda ovo vaše drukanje kolege moje. Navijate za pad jer ste danas u panici sve rasprodali. E pa moram vas razočarati, ali mislim da su Vas veliki navukli. Sutra će biti još istresanja drhtavih ručica na otfaranju, a nakon toga novi rally na 4.300. Vidjet ćete [thumbsup]

A nakon rallya 4300, ponovo u ponor. Očekujem 3700 prvi otpor.
[/quote]

Meni se čini da tvoje analize proizlaze iz graha ili neke slične metode. Uzeo sam u obzir sve tvoje postove unatrag nekoliko mjeseci i to je jedini logičan zaključak. Od 3200 vidiš pad u tom grahu i nikako da se dogodi. Odustani od te metode i probaj nešto novo modernije…možda neke karte…želim ti puno sreće ….

Mozda je malo offtopic, ali meni osobno korekcija zamjerila se jos i time da vise ne vidim na forumu neke kolege, postove kojih sam voljela citati, recimo, Avax10, s kojim sam se znala i zakaciti, Grgica, koji uvijek smirivao situaciju na nasoj dionici, Posejdon, koji je tako duhovit i dosta drugih.
Mislim da je razlog tome veliki pretrpljeni gubici u zadnjem velikom padu. Po tome nisam nicim drugacija od njih, samo sto nisam imala margin.
Nadam se da nisu otisli sa burze i foruma zauvijek, ako ovo citate, primite na znanje da nam je stalo do vas! [smiley]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Po informacijama mislim da se veliki fondovi prema situaciji spremaju eliminirati male fondove i krenuti u jako jeftinu kupovinu.
Pada mi na pamet par crnih scenarija, ali ne smijem reći.
Pratimo TA. Sell signal je probijen.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Načeli ste ponovo svoju slatku temu [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Ajde ti meni Barone objasni ovakve vijesti od pretprošlog tjedna, ti si sad pametniji od svih analitičara. Mislim ok je, sada ternutno je sell signal, ali da će doći baš do tvojih crnih scenarija mislim da se ipak varaš, pa ćeš opet plakati kada se promjeni trend što nisi uhvatio dno. Moja preporuka je da ipak odeš do babe vračare da ti pročita iz magične kugle kada ti trebaš kupovati dionice.

"Dugo razdoblje korekcije je završeno"

Direktor brokerske tvrtke Rast Mladen Ostrički izjavio je za Business.hr da se iz nedavnih kretanja na Zagrebačkoj burzi vrlo pouzdano može izvući zaključak o kraju krize na domaćem tržištu kapitala.
Vezane vijestiZSE uživo: Radićev ruski deal izazvao euforiju

"S visokom pouzdanošću možemo reći da je došlo do preokreta trenda i da je dugo razdoblje korekcije završeno", rekao je Ostrički.

Jedan domaći broker koji je inzistirao na anonimnosti rekao je kako se o oporavku može govoriti, pogotovo ako se Crobex zadrži iznad 4100 bodova. Osim toga, smatra da ako do nove korekcije i dođe, ona neće biti duboka kao prethodna već bi Crobex u njoj mogao izgubiti 200 do 300 bodova.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=13c752c4-aa61-496e-8e22-c8d1c9933ce6

14.04.2008.

Ma pusti ih Bingo dogovore se preko skajpa pa bombardiraju istovremeno združeno.

Vidiš da žele privuć pozornost na ovu temu.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Ma pusti ih Bingo dogovore se preko skajpa pa bombardiraju istovremeno združeno.

Vidiš da žele privuć pozornost na ovu temu.

Ma htio sam reći da samo bezveze šire paniku, koja stvarno nije potrebna.

14.04.2008.

Greška [embarass]

[emo_cool]

Ma ne šire ju bez veze.
Svaki od njih ima svoju logiku.
Onih koji su u kešu, a izašli na vrijeme po mome mišljenju nema ni 1% od te ekipe. Dio ih je te priče širi jer su se gadno opekli pa se sada nadaju da barem nešto povrate, dio nih jednostavno želi da i drugi popuše jer bi se onda mogli tješti da nisu samo oni bili toliko glupi, dio su ih poremećenog uma pa nemaju pojma o ničemu već samo pričaju glupasti nastoječi ispasti pametni a sve češće pišu pod nekoliko nikova. Pretpostavljam da ima tu i onih koji su plaćeni za svoje pametovanje jer tko bi inače provodio toliko vremena na forumu.
Najčudnija mi je ova ekipa koja se nedavno priključila forumu i odmah krenula sa pričama kako to sve ide dolje a kad ih pitaš da ti nešto i obrazlože onda najedno nema pojma o ničemu.
Misllim zbilja zašto su se priključili na ovakav forum ako je sve tako loše??
Bilo koje ulaganje novca za koje ja smatram da je loše zaobilazim u širokom krugu i definitivno na to ne gubim vrijeme ali baš bi volio jednom čuti njihovo objašnjenje-ZAŠTO?
Ili je opet na kraju nekome u interesu da forum ne bude kvalitetan i ne širi samo dobre informacije jer to većima baš i ne paše. Lakše je derati naivce koji nemaju nikakvih informacija.
Ali tako je to-kao i u životu-čista politika.
Tko zna što ima i vjeruje u to najvjerojatnije će dobro proći.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


Ma ne šire ju bez veze.
Svaki od njih ima svoju logiku.
Onih koji su u kešu, a izašli na vrijeme po mome mišljenju nema ni 1% od te ekipe. Dio ih je te priče širi jer su se gadno opekli pa se sada nadaju da barem nešto povrate, dio nih jednostavno želi da i drugi popuše jer bi se onda mogli tješti da nisu samo oni bili toliko glupi, dio su ih poremećenog uma pa nemaju pojma o ničemu već samo pričaju glupasti nastoječi ispasti pametni a sve češće pišu pod nekoliko nikova. Pretpostavljam da ima tu i onih koji su plaćeni za svoje pametovanje jer tko bi inače provodio toliko vremena na forumu.
Najčudnija mi je ova ekipa koja se nedavno priključila forumu i odmah krenula sa pričama kako to sve ide dolje a kad ih pitaš da ti nešto i obrazlože onda najedno nema pojma o ničemu.
Misllim zbilja zašto su se priključili na ovakav forum ako je sve tako loše??
Bilo koje ulaganje novca za koje ja smatram da je loše zaobilazim u širokom krugu i definitivno na to ne gubim vrijeme ali baš bi volio jednom čuti njihovo objašnjenje-ZAŠTO?
Ili je opet na kraju nekome u interesu da forum ne bude kvalitetan i ne širi samo dobre informacije jer to većima baš i ne paše. Lakše je derati naivce koji nemaju nikakvih informacija.
Ali tako je to-kao i u životu-čista politika.
Tko zna što ima i vjeruje u to najvjerojatnije će dobro proći.

Odličan post, kolega

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Ma ne šire ju bez veze.
Svaki od njih ima svoju logiku.
Onih koji su u kešu, a izašli na vrijeme po mome mišljenju nema ni 1% od te ekipe. Dio ih je te priče širi jer su se gadno opekli pa se sada nadaju da barem nešto povrate, dio nih jednostavno želi da i drugi popuše jer bi se onda mogli tješti da nisu samo oni bili toliko glupi, dio su ih poremećenog uma pa nemaju pojma o ničemu već samo pričaju glupasti nastoječi ispasti pametni a sve češće pišu pod nekoliko nikova. Pretpostavljam da ima tu i onih koji su plaćeni za svoje pametovanje jer tko bi inače provodio toliko vremena na forumu.
Najčudnija mi je ova ekipa koja se nedavno priključila forumu i odmah krenula sa pričama kako to sve ide dolje a kad ih pitaš da ti nešto i obrazlože onda najedno nema pojma o ničemu.
Misllim zbilja zašto su se priključili na ovakav forum ako je sve tako loše??
Bilo koje ulaganje novca za koje ja smatram da je loše zaobilazim u širokom krugu i definitivno na to ne gubim vrijeme ali baš bi volio jednom čuti njihovo objašnjenje-ZAŠTO?
Ili je opet na kraju nekome u interesu da forum ne bude kvalitetan i ne širi samo dobre informacije jer to većima baš i ne paše. Lakše je derati naivce koji nemaju nikakvih informacija.
Ali tako je to-kao i u životu-čista politika.
Tko zna što ima i vjeruje u to najvjerojatnije će dobro proći.

jako dobar komentar!
sve skupa, uzdaj se u se’ i u svoje kljuse

Muke ti ježove !

New Report

Close