Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ova stabilizacija krize u SAD-u je već uračunata u cijenu.
Sad bi mogli odraditi malo loša QFI?
U hrvatsku tek dolazi val skupe hrane, energenata i kriza kredita.
Vidjet ćemo šta će biti kako se odmičemo dalje.

Kada je Crobex bio na 3.200 da sam vam postavio pitanje:Da li će Crobex prije na 3.000 ili 4000.
Kao dežurni katastrofičar bi odgovori logičano:3.000

Sada kada je Crobex na 4.000 postavit ću vam pitanje:Da li je vjerovatnije da će Crobex prije na 4.500 ili 3.000.

Ovo vam pišem da vas potaknem da počnete zarađivati tj.kupovati dionice.Ima ih jeftinih.A ako padnu dokupljujte jer će biti prejeftine i sigurno ćete zaraditi.Ne gubite vrijeme i energiju uzalud.


jovica: ” I ja sam čuo iz nekih izvora da bih mogli roniti,natrag prema 3000bodova,ali živi bili pa vidjeli. ” Citirat cu jednog uvazenog forumasa: “ono sto svi znaju, ne zanima me !” To mislim o povratku na 3.000 bodova o kojem se suska[thumbsup]

Tako sam i ja razmišljao u siječnju,pa sam malo kasnije dobio po ušima,zato opreza nikada dosta kolega.

*lopina
Crobex će prije na 3000 nego na 4500 ali naravno svatko ima svoje mišljenje.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=95d79728-3401-4961-9127-f4cb92a8d2bb&open=sec [bye][bye]

znamo gdje ovo vodi!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=fb40586b-e070-4994-ab99-759db0956037 [bye][bye][bye]

Vrijeme je da se tema malo pokrene.
Evo danas smo roknuli -2%.
Lupalo se pred kraj po bidu kao u dobro staro vrijeme korekcije.
Sutrašnji dan će nam pokazati , da li smo blizu kraja ovog rallya.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Pork Bellies (CME)
July 08 (cents per lb.) 77.10 +0.05 77.80 77.05 80.63 5/20 1:59pm

Evo nije sve tako crno

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ne želim ispasti druker na dolje, ali večeras ni Dow ne stoji najbolje http://money.cnn.com/data/markets/dow/

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

Crobex je rastao 3-4 tjedna i danas je pao za -2%.
Pa logički je da je pao,ne može stalno rasti.
Ulazimo sada u kolebljivo razdoblje,ali priće o duplom dnu i dolasku crobexa na 3200 i niže.
Dragi "medvedi" ne bude ništa od toga.
Moja prognoza je da će mo se malo mučiti na garnicama od 3600-4200.
Fondovi su se stabilizirali i ne budu opet sebe doveli na rub postojanja.
Ovo je burza i uvijek će biti padova i rasta.

Fondovi su se stabilizirali i ne budu opet sebe doveli na rub postojanja.
Ovo je burza i uvijek će biti padova i rasta.

Ne znam da li je ko primjetio, imovina mirovinskih fondova u dionicama je premasila imovinu dionickih fondova u dionicama… imamo nove vladare trzista dionica… zacudo sve se desilo za vrijeme korekcije… 🙂

Imaš 4 vladara, dalje treba pitati njih za savjete.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Crobex je rastao 3-4 tjedna i danas je pao za -2%.
Pa logički je da je pao,ne može stalno rasti.
Ulazimo sada u kolebljivo razdoblje,ali priće o duplom dnu i dolasku crobexa na 3200 i niže.
Dragi "medvedi" ne bude ništa od toga.
Moja prognoza je da će mo se malo mučiti na garnicama od 3600-4200.
Fondovi su se stabilizirali i ne budu opet sebe doveli na rub postojanja.
Ovo je burza i uvijek će biti padova i rasta.

U svoj toj pohlepi za novcima, i fond manageri se opet mogu za@bati.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Jadno mi izgleda ovo vaše drukanje kolege moje. Navijate za pad jer ste danas u panici sve rasprodali. E pa moram vas razočarati, ali mislim da su Vas veliki navukli. Sutra će biti još istresanja drhtavih ručica na otfaranju, a nakon toga novi rally na 4.300. Vidjet ćete [thumbsup]

New Report

Close