Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo danas nije ni korekcija. Totalno mrtvilo. Mogli bi komotno zatvorit burzu

Hell is Empty and all the Devils are Here

tenkista:

Netko je napisao na ovom ili onom forumu da nitko nije umro od kapitalizacije. Moram ga razuvjeriti, ja sam umro i to nekoliko puta kada sam kao početnik prodavao dionice s 10, 20 % zarade a one su kasnije otišle 200-800 %.

Izjava tenkiste vam sve govori nedajte jeftino nemojte paničari i korekciji će doći kraj.
Svatite lov na velike nije lov na dioničare zato up.

Ovo je tek početak panike, treba još pričekati Hanfu da ona kaže tko je sve pod sankcijama. Tu bi se moglo naći dosta poznatih burzovnih imena a i neki forumaši.
U svakom slučaju ronimo i danje, tek smo na minus 1,15%. Do kraja dana smo na 3-3,5% najmanje.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

tenkista:

Netko je napisao na ovom ili onom forumu da nitko nije umro od kapitalizacije. Moram ga razuvjeriti, ja sam umro i to nekoliko puta kada sam kao početnik prodavao dionice s 10, 20 % zarade a one su kasnije otišle 200-800 %.

Izjava tenkiste vam sve govori nedajte jeftino nemojte paničari i korekciji će doći kraj.
Svatite lov na velike nije lov na dioničare zato up.

Baš me zanima da li bi tako mislio da si kojim slučajem dioničar SNHO?

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Na poslu se ne mogu spojiti na mostić, pa može li neko povremeno staviti stanje crobexa za orjentaciju.
Kako gledam na limunu ne izgleda mi toliko tragično (iako mi je portfelj potonuo za 0,3-0,4).

Inače moje je mišljenje da je cijela ova priča vrlo pozitivna za naše tržište, i nadam se da neki forumaši nisu uključeni u ovu priču.[smiley10]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

11.00h
Broj dionica u padu 29 58,00%
Broj dionica u porastu 8 16,00%…..prekrasno[smiley16]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


Ovo je tek početak panike, treba još pričekati Hanfu da ona kaže tko je sve pod sankcijama. Tu bi se moglo naći dosta poznatih burzovnih imena a i neki forumaši. U svakom slučaju ronimo i danje, tek smo na minus 1,15%. Do kraja dana smo na 3-3,5% najmanje.

Bojim se da najgore tek dolazi i da nece samo tako proci. Ja bjezim.


Ovo je tek početak panike, treba još pričekati Hanfu da ona kaže tko je sve pod sankcijama. Tu bi se moglo naći dosta poznatih burzovnih imena a i neki forumaši.
U svakom slučaju ronimo i danje, tek smo na minus 1,15%. Do kraja dana smo na 3-3,5% najmanje.

Nema šanse za to, prije ce bit odbijanac na kraju…[smiley2]

Želje su jedno, mogućnosti već nešto drugo.

Sad smo na -1,43%,vratiti ćemo se nazad, cijeli se vikend trubilo negativno nije ni čudo da smo malo kliznuli.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

E jeste optimistične mustre, kaj vi ne slušate radio, počelo je saslušavanje tri tenora. Ti Krištuša, ako provjevaju bičemo u minusu do Novog leta.
A nije pitanje hoće li propjevati, već koji će prije uloviti mjesto POKAJNIKA?

Mislim da će nakon ove afere s hfp-om sveviše ljudi ulagati u dugoročno isplative i stabilne dionice tipa koei, a ne špekulativne dionice na kojima mogu prek noći propast ( možda neki i jesu na snho )….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close