Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vijest o ovoj aferi je vrlo pozitivna za nas “male ulagače”. Dolje veliki manipulatori!!! Slomite im kičmu!!

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Ok SLK, prihvatit ću ispravku, mada još ne kužim zašto neko očekivanje ne možemo prokomentirat. No nije ni bitno. Držim da stoji da se za budućnost iznose pretpostavke, a ove pretpostavke ovdje na forumu su nekako oprečne. Imam dojam da svi nekako čekamo sutra, pa da vidimo što će bit i kao što netko reče “samo bez panike” i šta bude.

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

Branko Vukmir,
stručnjak za ulaganja
Dobar znak za ulagačeUhićenja u HFP-u zapravo su dobar znak. Korupcija je jako rasprostranjena u državnoj službi i jedna je od najvećih zapreka za dolazak stranih ulagača. Događaji u HFP-u upućuju na to da postoji odlučnost za obračun s korupcijom i rezultati bi mogli biti dobri za ukupnu poduzetničku klimu.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ja se takodjer slažem sa Vukmirom , rasti će povjerenje u pravnu državu, mislim da slijedi novo vrijeme.
U EU ima isto tako korupcije u velikom obimu Siemens, Volkswagen itd.
Malo je vijest odležala dan,dva sutra je novi dan moje mišljenje pozitivan …[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

To su rekli i u Dnevniku a između ostalih i Goranko Fižulić. Njemu bar nije u interesu da “blefira.”[smiley2]

Netko je napisao na ovom ili onom forumu da nitko nije umro od kapitalizacije. Moram ga razuvjeriti, ja sam umro i to nekoliko puta kada sam kao početnik prodavao dionice s 10, 20 % zarade a one su kasnije otišle 200-800 %.


Branko Vukmir,
stručnjak za ulaganja
Dobar znak za ulagačeUhićenja u HFP-u zapravo su dobar znak. Korupcija je jako rasprostranjena u državnoj službi i jedna je od najvećih zapreka za dolazak stranih ulagača. Događaji u HFP-u upućuju na to da postoji odlučnost za obračun s korupcijom i rezultati bi mogli biti dobri za ukupnu poduzetničku klimu.

Svatko ima pravo na svoje mišljenje, i kolega analitičar g.Vukmir je u pravu na duži rok ( ako se stvarno bude išlo oštro u obračun sa korupcijom i ako ovo nije samo predizborna priča ). No što se tiče burze, osobno mislim da ćemo u idućim danima dolje a ne gore na bazi ovih vijesti. No pričekajmo iduće dane pa ćemo vidjeti tko je u pravu?

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

danas jako “ruzan” text u novom listu u vezi afere u HFP di se spominje primjer prljave igre sa dionicama hotela omisalj. bojim se da ona nece UP sutra[smiley9].
generalno mislim da drugi tjedan idemo u zeleno.IMHO

two bad....milosh dead

To je sve kolekcija, ne korekcija.

Čemu prisati današnji pad crobexa?HFP,Magmi ili nečemu ‘egzotičnijem’.Uglavnom uvijek se nađe naki razlog…

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

nek više ukunu ovu j….. temu

izgleda da će ovo sa fondom jebeno utjecat na tržište sve se zarumenilo

New Report

Close