Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa Baron: ” ČARUGA: ” ANRICOM: ” A sutra ,šta nam tek sutra sljedi[bye] ” Kupovina ” Ne znam, ali mi se čini malo nlaži nastavk ovoga danas. Previše je negativnih signala iz europe i amerike. ” Da i ja sam sutra na bidu.zašto? Pa zato što može možda još malo dolje ali je prerizično čekati dno jer je to malo teža stvar,dakle ući na nekih 10% oko dna je zgoditak, sumnjam da može ispod 3600 a ja sam ga predskazao još prije mjesec dana–idemo u šoping definitivno! [thumbsup]

Na žalosta signali koje ja vidim su:
– fondovi još tuku ko ludi po bidu
– margin callovi su se danas još više dignuli, za čitav ovaj tjedan ima callova
– ulazak je kad raste a ne kad pada, jer time hvataš noževe
– sentiment kupaca je negativan
– sve mi se čini da mirovinci malo po malo potiču pad pomoću trpanja prodaje
– odnos K/P je jako loš za ulazak (1:10) na najjačim dionicama Crobexa
– fondovi još nisu počeli značajnije kupovati
– današnja vagana cijena je dosta visoko…itd.
– pozitivno – ovo je definitivno negdje blizu dna

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Bush
korisnik od: 15.11.2007.
lokacija:
broj poruka: 43

Sutra manji oporavak jer svi smatraju da je ovo katastrofa i da neće još dugo biti ovako loše, a onda po starom.[sad]

Sutra i daljni pad dionica zbog callova pogotovu na dionicama koje su danas bile u negativnoj blokadi.[lol]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Sutra i daljni pad dionica zbog callova pogotovu na dionicama koje su danas bile u negativnoj blokadi.[lol]

Kolko vidim ovo je netočno zasad i nadam se da će tak i ostati [thumbsup].

You either do it right or you get eliminated!

Lijep oporavak poslije 15 sati. Minus ovog tjedna pao na -4%. [thumbsup]

No respect

Ako se sutra promijeni trend, nemojte davati svoje dionice po sadašnjim smiješnim cijenama za većinu njih, moj prijedlog, ako već morate postavite se visoko na prodaju ili uopće ne prodajte.
Neka nam ovi koji su nam rušili tržište zadnjih tjedana i mjeseci kupuju što skuplje jel tako?[wink]
Jedno od nepisanih pravila burze je da ono što brzo pada, još brže naraste.
Ako bude tome potreba sutra , prilagodite se tome molim lijepo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ako se sutra promijeni trend, nemojte davati svoje dionice po sadašnjim smiješnim cijenama za većinu njih, moj prijedlog, ako već morate postavite se visoko na prodaju ili uopće ne prodajte. Neka nam ovi koji su nam rušili tržište zadnjih tjedana i mjeseci kupuju što skuplje jel tako?[wink] Jedno od nepisanih pravila burze je da ono što brzo pada, još brže naraste. Ako bude tome potreba sutra , prilagodite se tome molim lijepo.

pštovani,

tebe nikako uhvatiti na topicu PBZ-R-A
pa brate, reci koju i na tu temu
šta se događa s tom dionicom , i kakve su po tebi prognoze , iza FI , i na rok 2-3( 5-6 ) mjeseca

[proud]


Ako se sutra promijeni trend, nemojte davati svoje dionice po sadašnjim smiješnim cijenama za većinu njih, moj prijedlog, ako već morate postavite se visoko na prodaju ili uopće ne prodajte.
Neka nam ovi koji su nam rušili tržište zadnjih tjedana i mjeseci kupuju što skuplje jel tako?[wink]
Jedno od nepisanih pravila burze je da ono što brzo pada, još brže naraste.
Ako bude tome potreba sutra , prilagodite se tome molim lijepo.

Čovjek vam je lijepo rekao , ja ga citiram da se ne zaboravi. Ali džabe mu, panične curice (ne mislim na žene jer žene su hrabriji ulagači od većine ovdje prisutnih muškaraca) prodavale su sve budzašto…neka, a onda su na kraju uletjeli fondovi koji su par dana bili na kupnji i počeli su dizanje cijena….Sada ove curice s muškim spolnim organom gledaju i premišljaju, a za par dana će kupiti nešto za siću koja im ostane svaki put nakon propalog trejdanja….naravno, opet će kupiti na vrhu. Kad opet padne, one će prodati s gubitkom dok ne dođu do nule i onda će odustati od burze. Hvala bogu….[lol]

...povijest se ponavlja...


ČARUGA: ” ANRICOM: ” A sutra ,šta nam tek sutra sljedi[bye] ” Kupovina ” Ne znam, ali mi se čini malo nlaži nastavk ovoga danas. Previše je negativnih signala iz europe i amerike.

Kakvi su ti sad signali?

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Moram napomenuti da ima sve više optimista na Wall Streetu koji najavljuju da je njihovo tržište na dnu ili blizu dna… postoje još problemi, ali mogle bi se ubrzo stvari početi rješavati [thumbsup].

You either do it right or you get eliminated!


Moram napomenuti da ima sve više optimista na Wall Streetu koji najavljuju da je njihovo tržište na dnu ili blizu dna… postoje još problemi, ali mogle bi se ubrzo stvari početi rješavati [thumbsup].

Može link?

hvala

No respect

ameri bili u hercegovini u kupovini rastike. [lol] [lol]

http://money.cnn.com/data/us_markets/index.html

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Astralis:

Moram napomenuti da ima sve više optimista na Wall Streetu koji najavljuju da je njihovo tržište na dnu ili blizu dna… postoje još problemi, ali mogle bi se ubrzo stvari početi rješavati [thumbsup].

Može link?

hvala

Mogu jedino reći da upališ CNBC jer gledam cijelo vrijeme mišljenja njihovih stručnjaka. Ne tražim to na netu jer obično su članci o tome što je netko rekao, a ovdje se može vidjeti live. Dakle svima preporučam praćenje ovog programa…

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close