Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A sutra ,šta nam tek sutra sljedi[bye]


A sutra ,šta nam tek sutra sljedi[bye]

Kupovina

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

ANRICOM:

A sutra ,šta nam tek sutra sljedi[bye]

Kupovina

[lol] [lol] [lol]

Današnji pad me bacio u kameno doba. Bio sam prisiljen prodati svoju miljenicu ATPL s 30% minusa kako bi dao potporu portfelju na marginu. [embarass] [cry] [bye]

[quote=strategos]
Današnji pad me bacio u kameno doba. Bio sam prisiljen prodati svoju miljenicu ATPL s 30% minusa kako bi dao potporu portfelju na marginu. [embarass] [cry] [bye]
[/quote]

Jako mi je žao što se ovo dogodilo! Zato apeliram na ljude koji nemaju margine da NE PRODAJU, ponavljam, NE PRODAJU jer dokle god ne prodaju nisu izgubili! Samo se prisjetite kako su Vam prije pola godine govorili da kupujete dionice i da će sve ići gore a sada ti isti govore kako su dionice precjenjene! Ti isti će Vam iduće godine te iste dionice prodavati po još skuplje! Nemojte prodavati i gubiti novce! Nije ove godine išlo kao i svake godine ali izdržite ako možete! Ove godine je godina žetve kao i 1974, 1987, 1998 i sad ova! Puno pozdrava i sreće u trgovanju![thumbsup]


Današnji pad me bacio u kameno doba. Bio sam prisiljen prodati svoju miljenicu ATPL s 30% minusa kako bi dao potporu portfelju na marginu. [embarass] [cry] [bye]

strasno sta da ti kazem,strasno.Drzi se,ne daj se valjda nece dugo jos[cry][cry][angry] [cry][embarass]
trebali bi se sastat svi kod dide i razraditi neki plan al ovaj put bez vecere jer se nema pa cemo pit onaj glavoboljcek od vina dok ne dozivimo korekciju tijela[undecid]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Europa mora ograničiti štete izazvane krizom u uvjetima prijeteće stagflacije – MMF

PARIZ, 17. ožujka 2008. (Hina(AFP) – Najhitniji ekonomski prioritet za vlade europskih zemalja jest ograničiti štete proizašle iz krize na financijskim tržištima u okolnostima pojačanih prijetnji od inflacije i recesije, upozorio je u ponedjeljak čelnik MMF-a Dominique Strauss-Kahn .

Kriza će biti dugotrajna, imat će ozbiljne posljedice po gospodarstvo te će se proširiti iz SAD-a i razvijenih zemalja i pogoditi gospodarstva u razvoju, tumači Strauss-Kahn.

“Očito je kriza na financijskim tržištima sada ozbiljnija i zahvaća veći dio svijeta nego je bio slučaj prije tjedan dana”, kazao je on, pojašnjavajući kako postoji opasnost od pogoršanja krize.
[undecid]

No respect


ANRICOM: ” A sutra ,šta nam tek sutra sljedi[bye] ” Kupovina

Ne znam, ali mi se čini malo nlaži nastavk ovoga danas. Previše je negativnih signala
iz europe i amerike.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Sada je previse negativnih signala iz europe i SAD-a pa i mi moramo padati…a kada je stanje u SAD bilo +3 % mi smo cmrljili na -0.5… sto mi nismo onda rasli isto 3%??nee, onda se pozivalo na situaciju u regiji…ma jok…to je cista psihologija trzista i igra fondova…nista drugo..

Pametan covjek uci na tudjim greskama, a glup na svojim

nema razloga za paniku sve dok se ne okinu stop loss nalozi na 149 pri EUR/JPY paru…
ako do toga dodje onda pada DOW, DAX, SVE, SVE….

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

pa


ČARUGA: ” ANRICOM: ” A sutra ,šta nam tek sutra sljedi[bye] ” Kupovina ” Ne znam, ali mi se čini malo nlaži nastavk ovoga danas. Previše je negativnih signala iz europe i amerike.

Da i ja sam sutra na bidu.zašto?
Pa zato što može možda još malo dolje ali je prerizično čekati dno jer je to malo teža stvar,dakle ući na nekih 10% oko dna je zgoditak,
sumnjam da može ispod 3600 a ja sam ga predskazao još prije mjesec dana–idemo u šoping definitivno!
[thumbsup]

Sutra manji oporavak jer svi smatraju da je ovo katastrofa i da neće još dugo biti ovako loše, a onda po starom.[sad]

New Report

Close