Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Novi dramatičan pad indeksa Belex 15 obilježio je današnji dan na Beogradskoj burzi. Smanjenje vrijednosti 7,4 posto najveći je pad tog burzovnog pokazatelja od njegova uvođenja u listopadu 2005. godine.
Općoj panici malih investitora, osim sadašnje političke neizvjesnosti, pridonijeli su krupni ulagači koji ni danas nisu imali znatnije pozicije na strani potražnje, čak i na dosta nižim razinama.

i tako, naši fondovi, da bi isplatili male investitore u srbiji, ruše najlikvdnije dionice na ZSE.
jer tamo, u srbiji, nemaju kome prodavat.
ajme, majko.
bit će ovo heben tjedan…

hate red

mogo bi netko reći da je strpljenje srednjeg roda … dijete odnošaja s dionicom u krivo vrijeme [shocked]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Tuna, ti si car!

To dijete odraste i razvije se… u dugoročnog investitora!

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


mogo bi netko reći da je strpljenje srednjeg roda … dijete odnošaja s dionicom u krivo vrijeme [shocked]

[huh]

No respect


Tuna, ti si car!

To dijete odraste i razvije se… u ….


…hrvatskog knjigovođu… [lol]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


krpa: ” Tuna, ti si car! To dijete odraste i razvije se… u …. ” …hrvatskog knjigovođu… [lol]

pa nije ti tuna strpljenje[lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

strpljenje odraste u dugotrajno trpljenje…
ekipe sa korekcije[tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Idući tjedan Hrvatska priznaje Kosovo što će izazvati bojkot Todorićevih trgovina u Srbiji i djelu Bosne, pa stoga i lošije poslovne rezultate. Tako da očekujem pad Konzuma , Leda, Zvijezde,Belja, itd.[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Rast proizvođačkih cijena od 7.5% za veljaču, prijete se u Saboru Rohatinskom ‘da zašto je kuna jaka’. Pa nije valjda da neko usporavanje gospodarstva prijeti koje bi naši vrli političari sakrili hiper-inflacijom.

Promet od trgovine ‘na malo’ u Hrvatskoj je u siječnju ove godine na godišnjoj razini nominalno narastao za 6,9%, no realno se smanjio za 0,4%, prema podacima DZS.

Vaš link

A ovaj dio mi je najdraži… dok je promet u maloprodaji motornih goriva i maziva istodobno bio veći za 20,3%.

Dakle oduzmite od prometa na malo koliko je pučanstvo potrošilo na naftu i bengu i dobit ćete ozbiljnu štednju tj. kobru u novčaniku. 😉

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Mislim ono, kolega, kaj vi čitate statističke izvještaje prije spavanja?
Znam da se ponekad ne može zaspat, ali…[lol] [smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Pa gdje si medo, puška te ub’la… ne puste me na B(r)log pa ne znam jesi živ. [smiley]

Jel svizac najavio proljeće u US, ili se nastavlja “svizovka”?
Nešto mi se Barnaked raspištoljio, bit će da je i kod njih izborna godina.

Ko je tamo Ljubo – crni ili bijela?

No respect

Misliš Bear-naked? [lol]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close