Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ČARUGA: ” DiAbLeRo: ” Saladin: ” drhtava_r.: ” Na Belexu danas najlikvidnija dionica pala 20% ” tako treba, .. neka neka …. ako izaberu radikale otići će to još 50%, .. meni drago! ” A ti si siguran da se to neće odraziti i na Crobex? 100%? ” Pala cijena kaučuka u brazilu ode i crobex dole[tongue] ” Pa cijela država je rastezljiva, pa zašto ne bi bio i CROBEX?[bye]

Neka si ti tip top a nas ko šiša
NŠZ

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

belex danas:

Poslednja vrednost 1669,26
Promena % -7,39 %

03.05.2007 – 3.304,64
12.03.2008 – 1669,26 = -49,487%

Moje skromno mišljenje kaže: eto fondovima ulaganja izvan Hrvatske, sami su zakuhali kašu, veliki minusi i nalozi za isplatu udjela. Po današnjem prometu je vidljivo da je krenulo optimistično, ali su i fondovi krenuli po keš za isplatu. To je vidljivo iz aviona. A dokle tako, tko zna. Kad to bude gotovo idemo gore, nemaju tu veze ni ameri, ni kinezi, ma ama baš nitko.[huh]

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


Moje skromno mišljenje kaže: eto fondovima ulaganja izvan Hrvatske, sami su zakuhali kašu, veliki minusi i nalozi za isplatu udjela. Po današnjem prometu je vidljivo da je krenulo optimistično, ali su i fondovi krenuli po keš za isplatu. To je vidljivo iz aviona. A dokle tako, tko zna. Kad to bude gotovo idemo gore, nemaju tu veze ni ameri, ni kinezi, ma ama baš nitko.[huh]

ako nisu do sada povukli lovu iz Srbije onda su budale! … zajedno sa onima koji su imali lovu do sada u takvim fondovima

Cookie Monster


Moje skromno mišljenje kaže: eto fondovima ulaganja izvan Hrvatske, sami su zakuhali kašu, veliki minusi i nalozi za isplatu udjela. Po današnjem prometu je vidljivo da je krenulo optimistično, ali su i fondovi krenuli po keš za isplatu. To je vidljivo iz aviona. A dokle tako, tko zna. Kad to bude gotovo idemo gore, nemaju tu veze ni ameri, ni kinezi, ma ama baš nitko.[huh]

Slovenci na 0%, Belex na -7,5%. Mi se još dobro i držimo.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ako se ne varam izbori u srbiji su 11.05. sam Bog zna šta će biti sa tržištem do onda, a pogotovo ako radikali pobijede (moguća varijanta zbog Kosova i povrijeđenog ponosa). Njihov pad istovremeno znači i naš pad; dio zbog iste regije, a dio zbog naših fondova izloženih na tom tržištu. To znači daljnju rasprodaju dondova kod nas, a to znači samo daljnji pad.

Znam da će mnogi osporiti moj post, ali mislim da je ovo lako mogući scenarij.

pozdrav


Foto5: ” Moje skromno mišljenje kaže: eto fondovima ulaganja izvan Hrvatske, sami su zakuhali kašu, veliki minusi i nalozi za isplatu udjela. Po današnjem prometu je vidljivo da je krenulo optimistično, ali su i fondovi krenuli po keš za isplatu. To je vidljivo iz aviona. A dokle tako, tko zna. Kad to bude gotovo idemo gore, nemaju tu veze ni ameri, ni kinezi, ma ama baš nitko.[huh] ” Slovenci na 0%, Belex na -7,5%. Mi se još dobro i držimo.

[lol] [lol] [lol] [lol]
Sada kada je cijeli svijet u plusu,
vi se kolega vadite na srbe, i govorite da mi moramo pasti!
[yawn][yawn][yawn]
Ovo više nije smiješno već postaje žalosno.
Šta će biti kada će i srbi biti u zelenom?
Onda će Bangladeš biti u minusu[lol]


Von Braun: ” Foto5: ” Moje skromno mišljenje kaže: eto fondovima ulaganja izvan Hrvatske, sami su zakuhali kašu, veliki minusi i nalozi za isplatu udjela. Po današnjem prometu je vidljivo da je krenulo optimistično, ali su i fondovi krenuli po keš za isplatu. To je vidljivo iz aviona. A dokle tako, tko zna. Kad to bude gotovo idemo gore, nemaju tu veze ni ameri, ni kinezi, ma ama baš nitko.[huh] ” Slovenci na 0%, Belex na -7,5%. Mi se još dobro i držimo. ” [lol] [lol] [lol] [lol] Sada kada je cijeli svijet u plusu, vi se kolega vadite na srbe, i govorite da mi moramo pasti! [yawn][yawn][yawn] Ovo više nije smiješno već postaje žalosno. Šta će biti kada će i srbi biti u zelenom? Onda će Bangladeš biti u minusu[lol]

Maldivi i Eritreja

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

ma katastrofa…..[angry]

DOKUP!

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=aQSEkkiaYidM&refer=home

Ako mogu oni, zašto ne bi i naši fondovi, eto rješenja [lol] [lol]


ma katastrofa…..[angry]

[lol] [lol]
Mene moj portfelj već zabavlja.
Nervoza je prestala, sada je valjda samo onaj histerični smijeh!
Minus samo takav!

A gledam sada http://www.hrporfolio.com i jooooj nije niti njima lako, malo su se i oni zeznuli sa nama i sa burzom!
[cool]

Ulaskom u NATO, Srbija je za nas balkan i domaćim fondovima je bolje ulagati u domaće dvorište , a rušiti strano ( kao što su to straniciradili kod nas). E sada očekujem povratak stranaca. Nato je naša sigurnost, a to novac voli.

New Report

Close