Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma vidim ja Ivek da se ti brines za nas da se proveselimo sljedecih par dana.
Pa evo zlato ti je u malom plusu,zadnja sansa za izlazak Ivek jer bi mogao tugovati uskoro.

Prodao si dionice na dnu a kupio zlato na vrhu i jos bi pisao i dijelio savijete o ulaganjima nama neznalicama.

Pozuri se prijatelju jer na zlatu sljedi JZVK-RA uskoro.[thumbsup]

SAM PROTIV SVIH

Nije on kupovao zlato, već pričao vama priče za malu djecu.[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ali zlato je u dolaru, a to je cvrsta valuta… [lol]

.Euro is in mid-term growing trend.
?? MACD is showing strong pro-euro momentum, however at
overbought levels.
?? Also, both ROC are in a clear rising trend, thus showing proeuro
momentum. They are not as clearly overbought as
MACD.
?? RSI is clearly overbought.
?? 1.55 resistance is good candidate for more pronounced
correction/consolidation. Both MACD and RSI show
overbought condition, which should be resolved by such
development. Further continuing of current trend is likely after
correction.[bye][lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

A da preimenujemo temu u:

Korekcija zlata [lol]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Nemojte zamjeriti ivekujendvatri, rasprodao je cijeli portfelj na nižim razinama, i sada mu je panika.
Pitanje je kako će natrag na burzu, ako se Crobex ne spusti ispod 4 000.
NHF.

[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ma vidim ja Ivek da se ti brines za nas da se proveselimo sljedecih par dana. Pa evo zlato ti je u malom plusu,zadnja sansa za izlazak Ivek jer bi mogao tugovati uskoro. Prodao si dionice na dnu a kupio zlato na vrhu i jos bi pisao i dijelio savijete o ulaganjima nama neznalicama. Pozuri se prijatelju jer na zlatu sljedi JZVK-RA uskoro.[thumbsup]

Ja sam čuo da ga već dila na malo po Ferenčici i Volovčici i čuo sam da trži vizu za ulaz u Pešću [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Ma vidim ja Ivek da se ti brines za nas da se proveselimo sljedecih par dana.
Pa evo zlato ti je u malom plusu,zadnja sansa za izlazak Ivek jer bi mogao tugovati uskoro.

Prodao si dionice na dnu a kupio zlato na vrhu i jos bi pisao i dijelio savijete o ulaganjima nama neznalicama.

Pozuri se prijatelju jer na zlatu sljedi JZVK-RA uskoro.[thumbsup]

Zlato cu ja pricekati na nekih 1500 USD. Onda cu vidjeti dalje. Ima vremena. Jucerasnje upucavanje likvidnosti na US burzu (citaj stampanje love u 3 smjene) samo mi dodatno potvrdjuje da se drzim sto dalje od burze i da su zlato i CHF jedina koliko toliko sigurna utocista.

Logika je vrlo jednostavna:

– US ko sumanuti stampaju lovu da bi prikrili stanje prije izbora i tu je najveci balon koji mora puci,
– nafta raste ko mutava,
– svjetsko gospodarstvo usporava uz pojavu jake inflacije u US, Kini i polako EU

Mi sve zivo uvozimo i zivimo na kreditima koje dobivamo od stranih banaka. Kada se sve ovo zbroji ispada sranje i to je osnovni razlog zasto ja ne ulazim na burzu trenutno. Sto cekam? Stagflaciju i deflaciju za koje mislim da su neizbjezne.

@Blondie (plavi)

Tebi brate stalno u ustima rijec panika. Zbog cega? Pa stvari se odvijaju kako su medjvedi predvidjeli a svaki slijedeci dan obicno donese jos po neku potvrdu tog scenarija. Ja cu lako nazad na burzu ali ne po ovim cijenama. Biti ce to znatno, znatno nize oko ljeta. Mislim decki da ATH na vecini dionica ne budete bas tako skoro gledali. Pogotovo na baloncinama koje neki ovdje propagiraju. [cool][cool][cool]

skype - ivek1234

GERONIMO:

Ma vidim ja Ivek da se ti brines za nas da se proveselimo sljedecih par dana.
Pa evo zlato ti je u malom plusu,zadnja sansa za izlazak Ivek jer bi mogao tugovati uskoro.

Prodao si dionice na dnu a kupio zlato na vrhu i jos bi pisao i dijelio savijete o ulaganjima nama neznalicama.

Pozuri se prijatelju jer na zlatu sljedi JZVK-RA uskoro.[thumbsup]

Zlato cu ja pricekati na nekih 1500 USD. Onda cu vidjeti dalje. Ima vremena. Jucerasnje upucavanje likvidnosti na US burzu (citaj stampanje love u 3 smjene) samo mi dodatno potvrdjuje da se drzim sto dalje od burze i da su zlato i CHF jedina koliko toliko sigurna utocista.

Logika je vrlo jednostavna:

– US ko sumanuti stampaju lovu da bi prikrili stanje prije izbora i tu je najveci balon koji mora puci,
– nafta raste ko mutava,
– svjetsko gospodarstvo usporava uz pojavu jake inflacije u US, Kini i polako EU

Mi sve zivo uvozimo i zivimo na kreditima koje dobivamo od stranih banaka. Kada se sve ovo zbroji ispada sranje i to je osnovni razlog zasto ja ne ulazim na burzu trenutno. Sto cekam? Stagflaciju i deflaciju za koje mislim da su neizbjezne.

@Blondie (plavi)

Tebi brate stalno u ustima rijec panika. Zbog cega? Pa stvari se odvijaju kako su medjvedi predvidjeli a svaki slijedeci dan obicno donese jos po neku potvrdu tog scenarija. Ja cu lako nazad na burzu ali ne po ovim cijenama. Biti ce to znatno, znatno nize oko ljeta. Mislim decki da ATH na vecini dionica ne budete bas tako skoro gledali. Pogotovo na baloncinama koje neki ovdje propagiraju. [cool][cool][cool]

A i u nase preduzece ne cveta cvece[lol]

SAM PROTIV SVIH

Ispravak netocnog navoda

A bogami ,gospodje i gospodjo, ne cveta cvece ni u nase preduzece[lol]

U potpisu dir Srecko Soic

SAM PROTIV SVIH

Prije svega i najveći slomovi burze odnijeli su po 30-50% vrijednosti, a što se dogodilo kod nas, nije bilo sloma, ali su neke vrijednosti izgubile i 50%???

THNK – 12.200-6.500
INGR – 63.000 – 35.000
INA – 3.400 – 2.200
JDOS – 11.200 – 5.800

itd.

Da li će niže teško, osim u slučaju odvratno loših financijskih izvještaja, i naravno, ako netko odluči drugačije. Pa nisu naše firme otišle u stečaj već je tzv. balun ispuhan. Smjer će odrediti daljnja napredovanja ili nazadovanja.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ispravak netocnog navoda A bogami ,gospodje i gospodjo, ne cveta cvece ni u nase preduzece[lol] U potpisu dir Srecko Soic

Singapurčani će uštrcaju kapital navalit će na zlato ko svinja na masan džak[lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Prije svega i najveći slomovi burze odnijeli su po 30-50% vrijednosti, a što se dogodilo kod nas, nije bilo sloma, ali su neke vrijednosti izgubile i 50%???

THNK – 12.200-6.500
INGR – 63.000 – 35.000
INA – 3.400 – 2.200
JDOS – 11.200 – 5.800

itd.

Da li će niže teško, osim u slučaju odvratno loših financijskih izvještaja, i naravno, ako netko odluči drugačije. Pa nisu naše firme otišle u stečaj već je tzv. balun ispuhan. Smjer će odrediti daljnja napredovanja ili nazadovanja.[thumbsup]

Upravo tako.
S time da si i puno naveo o ovih 30-50 %.
A rezultati da su lošiji?
Nisu ,bolji su.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close