Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[huh]

No respect

Od sutra slijedi oporavak, kao i u ostatku svijeta.

Ako Ben bude štampao novce do izbora, što nas čeka u 2009? [huh]

U ovom trenutku 3.000 za dionicu INE bi bilo kao da su dali 4.000+ prije 2 mjeseca. Naravno za onog koji tu lovu misli dalje ulagat na burzi. [proud] Samo otom potom da ce bit bas tak dobar tajming[rolleyes]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Ako Ben bude štampao novce do izbora, što nas čeka u 2009? [huh]

Bude ostavio Hillary i Obami “Ground Zero”…..[lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

jes!

hi iz bek!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


jes!

hi iz bek!

Kaj se uzrujavas? Sutra ti mozda malo naraste vrijednost portfelja. [thumbsup] Uzivaj dok traje! [cool]

To ce biti raritetni dogadjaji ove godine a mozda i slijedece…. [wink]

skype - ivek1234

Ja se bojim ovakvog načina rješavanja problema, žao mi je, evo napadnite me, ali to bi moglo dovesti umjesto ( fast market drop and fast recovery) do pravog Bear marketa. Pa on radi što smo mi radili u 70-tim.
Ajmo ekonomisti, recime mi molim vas da sam u krivu.

Inace – tržište će ići up idućih dana, da se razumijemo.

Nemojte da vam prodaju priče da stranci odlaze sa burze…nakon potopa Srbije, Hrvatska je na sadašnjim razinama savršena za sigurno utočišće kapitala [thumbsup]

——————————————————————————-
Udio u strukturi vlasništava domaćih vrij. papira (SDA)

……………………………31.12.2007…… 29.2.2008.

domaće fizičke osobe ….12,1125% …… 12,1126%
domaće pravne osobe ….36,8592% ….. 36,1091%
strane osobe …………….26,9317% — 27,2407%
skrbnički računi ………….23,8750% ……24,3669%računi portfelja …………. 0,2216% ….. 0,1706%

sve je lako kad si mlad :)

vlad1111:

jes!

hi iz bek!

Kaj se uzrujavas? Sutra ti mozda malo naraste vrijednost portfelja. [thumbsup] Uzivaj dok traje! [cool]

To ce biti raritetni dogadjaji ove godine a mozda i slijedece…. [wink]

Malo sam ti proučavao tehničku za zlato u teškim si g….ma.Boljeti je Ivek da vodiš brigu o svom porfelju a ne o našima jer bi te tvoj uskoro mogao koštati.[bye][bye][bye]

SAM PROTIV SVIH

Jaq ništa dobrog ne očekujem u narednim mjesecima…………………pa kad samo vidim onu tablicu B9 i C4[shocked][shocked][shocked]

Ili recimo moju dratgu Fimu, sjećam se da je imala nekih 600 milja u Equitiyu i Maximumu, a vidi je sad

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Malo sam ti proučavao tehničku za zlato u teškim si g….ma.Boljeti je Ivek da vodiš brigu o svom porfelju a ne o našima jer bi te tvoj uskoro mogao koštati.[bye][bye][bye]

Svaka cast tebi i TA ali neka meni zlata. [thumbsup]

Vasi portfelji me stvarno ne zanimaju ali nije li ovo mjesto gdje se vode rasprave na temu ulaganja? Ne kuzim zasto uzimate stvari osobno? Uzivajte u danasnjem danu jer tko zna sto nosi sutra! [cool]

skype - ivek1234

New Report

Close