Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Živio ZERP dolje ucjene europske bande

Koliko ja znam to šta oni traže od nas je negiranje međunarodnog prava.
Ako treba jesti ćemo korijenje i ribu[tongue]

Kad prodreš plitko, na jakom si terenu

Daj bože da ukinu ZERP i nek vlada padne a ti seljaci natrag na livadu ali bez poticaja i onako sjede u SABORU sa osnovnom školom i samo čekaju kad će poticaj smiješno ali istinito to je naša vlada a što je sa našom djecom zar i oni moraju na pašnjake što gluplji to bolji


Odustajanje od ZERP-a moglo bi izazvati ozbiljne probleme u vladajućoj koaliciji jer je šef HSS-a Josip Friščić jučer ponovno dao do znanja da HSS ne namjerava dići ruke od glavnog izbornog obećanja žuto-zelene koalicije: ZERP-a.

Da ne bi Friscic i HSS ostali izvan Vlade a Pusic i HNS usli?!

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Živio ZERP dolje ucjene europske bande Koliko ja znam to šta oni traže od nas je negiranje međunarodnog prava. Ako treba jesti ćemo korijenje i ribu[tongue]

Većina Hrvata ribu jede jednom godišnje, uvoznog bakalara [tongue]

HSS će pristat na sve,prodat će sam sebe,pa Vesna jedva čeka da koalira.[lol]

Većina Hrvata ribu jede jednom godišnje, uvoznog bakalara [tongue]

Ma super ti je logika. Imamo mi viska i pitke vode. Pa sto je ne bi dali na koristenje drugima? Badava, naravno. Imamo i suma dosta. Pa neka dodu pocjeci sve. A prica se da imamo i plina u tom nasem ZERPu. Valjda nam i to ne treba.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

A kome ćemo tu ribu prodavati? Ulaskom u Uniju prije i povoljnije ćemo riješiti ZERP i tržište ribe.Da su namjere političara iskrene već bismo imali ribarsku flotu i obalnu stražu.Uostalom, što mislite zašto nije donešen zakon koji omogućuje policiji kontrolu u pojasu ZERPA??

pa nek slovenci i talijani plate i neka love koliko hoće…to je i onako u duhu eu-a….plati pa se klati [thumbsup]

nije problem u zerp-u, nego je problem u tome što je ulazak u eu za hrvatsku lock-iran s ulaskom srbije…npr srbija će ući 1 godinu nakon hrvatske i to je već odlućeno…a pošto nam susjedi odoše na kiselo i u naručje rusiji…i sada nitko ne zna kad će srbija biti spremna za eu, ne zna se ni kada će onda i hrvatska ući…kao što rekoh nije u pitanju zerp, jer da to sutra poništimo odmah bi se pojavilo pitanje fojbi…a nakon toga bi se već nekaj drugo našlo…nije problem u nama mi smo mogli ući zajedno s rumunjskom i bugarskom ruku na srce, ali eto ideja zapadnog balkana još uvijek živi i europa hoće šemu 6-1+1 pod svaku cijenu…

Slažem se sa beholderom. Nije to do nas i ako riješimo zerp za tjedan dana smislit će oni nešto drugo. E sad popustio na 100 pritisaka ili niti na jedan dođe ti na isto…

Baš me zanima što je Pančo rekao.[thumbsup] Čekamo odobrenje moderatora.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Riješiti će se ZERP ubrzo. Sanader traži maximum para od EU pa da se nađe “srednje rješenje”. Za mjesec dana će se malo tko i sjećati ZERP-a.

New Report

Close