Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alien:

plavi: ” Upravo o tome ja govorim stalno, prevelika važnost se daje fondićima poput Fime i Aureusa , gazde su bankarski fondovi. ” Konacno da je i ovo netko napisao

ali još uvijek mogu odigrati igru na dionicama koje nisu u fokusu (npr na visu).

S njima se moraju zadovoljiti.

A uskoro će i postati ne druga, nego treća rupa na svirali, kad uđu mirovinski.

No respect

Mislim da je ova tema za neko vrijeme završena, neki baloni se ispuhali i to je to.
Neki pad bi mogao biti tek koncem kolovoza kad će dosta malih u zadnji čas prodavati da kupe HT. Veliki su već ranije osigurali tu lovu tako da većih potresa do jeseni neće biti.

[color=black][/color]

Mislim da je ova tema za neko vrijeme završena, neki baloni se ispuhali i to je to.
Neki pad bi mogao biti tek koncem kolovoza kad će dosta malih u zadnji čas prodavati da kupe HT. Veliki su već ranije osigurali tu lovu tako da većih potresa do jeseni neće biti.

…..jesi siguran da veće korekcije neče biti, ili to samo misliš i pretpostavljaš...!!??

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Mislim da je ova tema za neko vrijeme završena, neki baloni se ispuhali i to je to.
Neki pad bi mogao biti tek koncem kolovoza kad će dosta malih u zadnji čas prodavati da kupe HT. Veliki su već ranije osigurali tu lovu tako da većih potresa do jeseni neće biti.

Korekcija prestaje kad se vratimo tamo odakle smo krenuli padat. Do tada je trusno područje.

No respect


SIMPSON: ” Mislim da je ova tema za neko vrijeme završena, neki baloni se ispuhali i to je to. Neki pad bi mogao biti tek koncem kolovoza kad će dosta malih u zadnji čas prodavati da kupe HT. Veliki su već ranije osigurali tu lovu tako da većih potresa do jeseni neće biti. ” Korekcija prestaje kad se vratimo odakle smo krenuli padat. Do tada je trusno područje.

To je ono isto kao nepušač i apstinent.


To je ono isto kao nepušač i apstinent.

Neku lovu smo svi popušili ovih dana, ali apstinent – to ne ! To bi bilo ponižavajuće.

[color=black][/color]

SLK:
” Korekcija prestaje kad se vratimo odakle smo krenuli padat. Do tada je trusno područje.

To je ono isto kao nepušač i apstinent.

Ja to tako gledam. Ja ću biti oprezan barem do 5.000. Ne u strahu, ali na oprezu.

No respect


Neku lovu smo svi popušili ovih dana.

Čekaj Bubašparu. Taj je danas na Đuri u dvije minute zaradio 30K kuna.
[smiley11]

No respect


asdfgh123: ” To je ono isto kao nepušač i apstinent. ” Neku lovu smo svi popušili ovih dana, ali apstinent – to ne ! To bi bilo ponižavajuće.

Ovo apstinent nema veze sa burzom. to je bila parabola.


SIMPSON: ” Neku lovu smo svi popušili ovih dana. ” Čekaj Bubašparu. Taj je danas na Đuri u dvije minute zaradio 30K kuna. [smiley11]

Ili on ili elvar. Ili možda obojica.

SLK:

SIMPSON: ” Neku lovu smo svi popušili ovih dana. ” Čekaj Bubašparu. Taj je danas na Đuri u dvije minute zaradio 30K kuna. [smiley11]

Ili on ili elvar. Ili možda obojica.

Ako su uletjeli. Tu je stvarno trebalo biti brz.

No respect


Ili on ili elvar. Ili možda obojica.

ili ni jedan

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close